Božično voščilo

Sineja .lepo! Se pridružujem čestitkam lp goga
Vesel božič! fresh

LP

cervus
Prijetno praznovanje božiča tudi z naše strani. Midva z možem sva bila letos prvič povabljena na kosilo ob pravoslavnem božiču,sva rimokatolika ,ampak povabilu znancev se nisva mogla odreči in moram povedat da nama je bilo lepo ter da sva bila počaščena ob takem povabilu. orhidejica

Se pridružujem voščilom!

strippy
Vesel božič vsem, ki danes praznujete. Ravno na ta svet dan se je rodila moja hčerka.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.