Vse najboljše, ati zlati, še veliko sreče in zdravja in seveda kakih dobrih receptov, tako kot tisti za domačega prijatelja. Le objavi ga, bodo še drugi veseli.
Sweetie
Ati zlati je 23.12. praznoval svoj rojstni dan
Ati zlati


Vse najlepše in najboljše
.
Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Še na mnoga zdrava in vesela leta, atizlati!


daga
VSEEEEEE NAJBOLJŠE ....


Potrebuješ kakšno darilo od mene ?! 



Ati zlati vse najboljše


![]()
![]()
Še veliko zdravih in srečnih let.
GobicaVse najboljše ![]()
![]()
![]()
![]()
Ati zlati,vse najboljše!!!![]()
Čimveč izpolnjenih želja in vsega, kar ti polepša dneve!!!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
