Ati zlati je 23.12. praznoval svoj rojstni dan
Vsem najlepša hvala za čestitke, štorkla, ti pa darilo kar sama obdrži.
ati zlati
Vse dobro ati zlati pa oglasi se bolj pogosto!!! ( recimo s takimi tehtnimi komentarji kot so jih napisal pred kratkim).
.
Vse naj naj!!!!


kozamurnik
Vsega dobrega na pretek želim!!!![]()
![]()
![]()
LP
cervus Vse dobro in lepo še naprej
ati zlati ti želi
Buča


buča
Vse naj naj, ati zlati, štorklje se pa le ne brani, saj nekaj lepega prinese ....




Balenka
![]()
![]()
![]()
Vse najbolljše, čeravno malo pozno, zato pa iz srca!![]()
![]()
Kyara
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
