Ko leti perje...

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

13. dec 2008 12:32

Men je Kulinarika tok velik dala in mi ni všeč, kadar govorijo čeznjo.

katti

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

13. dec 2008 14:02

barbyslo je napisal/a:
Na žalost je kulinarika postala bedna, samo neko pričkanje, dokazovanje in pregovarjanje.....preveč negativne enrgije ,,,,hmmmm mislim da jih veliko gre, preveč, da bi lahko kdaj ta stran postala res dobra....je pa res da naivneži tudi prihajajo. V razmislek....za spremembo pravil... barbyslo
se strinjam in sem se zato umaknila drugam. kuharca37

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

13. dec 2008 14:06

Pošteno.

Tako se dela.

Podpiram izjavo Ognjič: nikoli ne hodimo na obisk k ljudem, ki jih ne maramo (nekaj podobnega )

MM

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

13. dec 2008 14:24

kuharca37 je napisal/a:
barbyslo je napisal/a:
Na žalost je kulinarika postala bedna, samo neko pričkanje, dokazovanje in pregovarjanje.....preveč negativne enrgije ,,,,hmmmm mislim da jih veliko gre, preveč, da bi lahko kdaj ta stran postala res dobra....je pa res da naivneži tudi prihajajo. V razmislek....za spremembo pravil... barbyslo
se strinjam in sem se zato umaknila drugam. kuharca37
Ja, veliko se jih je umaknilo. Najbolj mi je žal za Veri, sicer je sploh ne poznam, ampak jo je bilo zanimivo brati. Kulinarika je edini spletni forum, na katerem kolikor toliko redno sodelujem, všeč mi je ta množica različnih mnenj in nasvetov, je pa res, da zadnje čase velikokrat kaj napišem, pa se potem zadnji trenutek ugriznem v jezik in sporočilo zbrišem, ker vem, da bi padel kakšen nesramen komentar. Škoda, da se je vzdušje tako "skisalo", s temi prepiri in zajedljivimi odgovori se velikokrat oddaljimo od teme in s tem kvarimo kvaliteto foruma. Kljub temu, da je to "samo forum", se na tem mestu najde ogromno pametnih nasvetov in različnih življenjskih nazorov. Včasih so se takšne modrosti večinoma širile ustno, ko sta sosedi čvekali ob pletju vrta ali obračanju sena, danes, v tem mrzličnem hitenju, pa se je druženje v veliki meri preselilo na virtualni nivo in lahko v relativno kratkem času dobimo veliko različnih pogledov na stvari, ki jih morda v resničnem življenju zaradi omejenega kroga prijateljev in znancev ne bi. Lepo bi bilo, če bi se potrudili in se do ostalih obiskovalcev foruma obnašali kakor da se zares poznamo, torej spoštljivo in strpno. RadaJem

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

13. dec 2008 15:00

ČE bi bila jaz Jernej, bi nesramne in zajedljive ljudi, ki neprestano gonijo eno in isto, enostavno "izčlanila", po hitrem postopku vrnila članarino in čao.

ČE bi bila jaz Jernej, sploh ne bi odgovarjala na provokacije.

ČE bi bila jaz Jernej, ne bi nikomur razlagala, zakaj in čemu. Moja vest bi bila tista, ki bi presodila. In bi naredila tako, kot bi čutila, da je prav.

 

Kulinarika je odlična stran. In predvsem je odraz nas samih. Če smo pozitivno naravnani, optimistični in veseli, bo takšna tudi Kulinarika. Če smo pesimisti, tečke in povsod vidimo samo slabe stvari, ne bo tudi Kulinarika nič boljša. Sami lahko izberemo, kakšna bo.

In meni je všeč.

 

jasna

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

13. dec 2008 15:03

Jaz pa vsega skupaj sploh ne jemljem tako - saj življenje ni samo črno belo in v resničnem svetu se tudi ne srečujemo samo z ljudmi, ki bi nam v vsem pritrjevali in včasih smo malce razoračarni nad tistimi, od katerih smo pričakovali kaj ful vzpodbudnega, pa nam tega niso "privoščili" in potem ugotovimo, da so nam med vrsticami pravzaprav povedali vse.

 

rrr

 

Aja, pa še vprašanje za barbyslo imam:  povej mi, prosim, katera je tista res dobra stran, na kateri se tare obiskovalcev in istočasno ne prihaja do nasprotujočih si mnenj in katere včasih le ne zapustiš z dolgim nosom.

Sporočilo je spremenil(a) ribaracarak dne 13. dec 2008 15:06:14

Iwana  

član od: 31.3.2008

sporočila: 143

13. dec 2008 15:09

Jaz pa sem ugotovila, da moj maček je olive! Iwana

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

13. dec 2008 15:28

Kaj vas nikoli ne zanima statistika?Tistemu, ki zna vsaj malo osnovne matematike, vse pove! Kje pa najdete kuharsko knjigo z 10.000 recepti? Pa na forumih in v klepetalnici vam tudi ni potrebno sodelovati, je to odločitev vsakega posameznika. Jernej in njegovi moderatorji pa ukrepajo, kakor pač ukrepajo in tega jim sploh ni potrebno pojasnjevati! Se poponoma strinjam z jasno1 in Ognjič, osebno pa mi ugaja, ko se iskre krešejo (brez žalitev, seveda) Nena-morje

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

13. dec 2008 15:30

Citat: Ja Katti,kar nekaj rabiš da se prebiješ čez.Je pa res da je zaradi takih debat forum bolj zanimiv............žal....... petardica Citat: Pa drugač III: A se ti zdi, da bi kulinarika bila kaj vredna, če bi vsi bili pohlevni, čisto tiho, le eni druge hvalili, Jernej bi si sam nekaj izmišljal, brez kakršne koli povratne informacije? ežoj

violina1  

član od: 13.12.2008

sporočila: 1

13. dec 2008 15:58

danes sem se pa še jaz opogumila in se prijavila ravno zaradi takih tem kot je ta....Moram povedati,da že kar kakšno leto spremljam kulinariko in da vas rada berem.Tale tema pa je bila povod,da se oglasim še jaz. Prav je da smo na forumu različni ljudje sqaj tako pridemo do različnih informacij.Kar pa je žaljivo je pa žaljivo....Zato kot prvo bodite taki kot ste,je pa potrebno v današnjem času biti tudi malo bolj strpen do ljudi drugačnih nazorov.... Vesela sem da sem se vam pridružila....lp violina1 Sporočilo je spremenil(a) violina1 dne 13. dec 2008 15:59:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti