Aparat za pakiranje mesa

mevden  

član od: 10.12.2008

sporočila: 1

tema odprta - 10. dec 2008 15:50 | ogledi: 11.483 | odgovori: 7

Torej, za božička in novo leto si je mama zaželela aparat za pakiranje mesa-vakumsko.

Nekaj sem iskal na netu, ampak pod 140€ nisem nič našel. Ali mogoče kdo to že ima, izkušnje, kakšen link kjer bi se to dal dobit cenej. Je čisto za domačo uporabo, parkrat na leto.

Mora pa imeti vakumsko, torej da potegne zrak iz vrečke in potem nepredušno zapre.

mogoče kakšna pomoč?

hvala

mevden

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

10. dec 2008 16:24

Pozdravljena! Vidim, da ti še nihče ni odgovoril. No jaz sem si pred dobrim letom kupila VAKUM PAK od STATUSA. Kupila sem ga v Merkurju in sicer tisto najosnovnejšo ,najlažjo izvedbo. Dodani sta bili še 2 vakumski posodi,univerzalni vakumki pokrov in ročna vakumska črpalka,pa mislim da ni stalo več kot 100 €. Zelo dobra stvar, samo folija oziroma vrečke so malu bolj drage, ampak se splača. Hrana zares ostane potem dlje časa res dobra,predvsem meso in suhomesnati proizvodi, pa tudi zelenjava. Lep dan še naprej in dobro kupi. j04

NUŠA  

član od: 29.9.2006

sporočila: 44

10. dec 2008 16:36

Pozdravljeni, pred kakkšnimm mesecem sem tudi sama iskala vakumirni strojček in naletele na Status iz Metlike. Kupila sem model FamilyVac in sem zelo zadovoljna. Cena 92 € v Mercator tehnika. Več in formacij si oglejte na internetu = izvirni hišni proipomočki= ali na tel 080 18 38, kjer vam na željo pošljejo tudi katalog s cenikom v parih dneh. Lep pozdrav. NUŠA

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

10. dec 2008 20:59

Mevden, ne samo nekajkrat na leto, uporabljam ga skoraj vsak dan, odkar mi ga je lani prinesel dedek mraz. Vakumiram tudi hrano, ki mi ostaja sveža, npr. sir, šparglji .... in je ne dam zamrzniti, če je porabim čez kakšen dan. Zdaj prakticiram tudi to, da   hrano (golaž, joto, mineštro...), ki jo zamrznem v posodicah, kasneje stresem iz posodic in vakumiram, ker mi tako zavzame dosti manj prostora v skrinji.

Trdim, da je varilni strojček (tudi jaz imam tistega od Statusa, ki je malo dražji) eden boljših nakupov zadnjega časa. Res pa ga moraš imeti "pri roki" - na pultu, drugače ga ne uporbljaš.

Le po nakupih!

LP

kača

mevden  

član od: 10.12.2008

sporočila: 1

10. dec 2008 21:42

hvala lepa vsem. se bom kar jutri odpravil v merkur in pogledati to zadevo če imajo kaj. sicer pa tudi tukaj preko neta ne izgleda drago. cenej bom bl težko najdel. hvala vam še enkrat, bom sporočil glede rezultata p.s. ni pozdravljena, ampak pozdravljen mevden

foxpapa  

član od: 14.3.2004

sporočila: 240

10. dec 2008 22:48

Tudi jaz sem kupil pred mesecem aparat od STATUSA, koštal je malenkost čez 100€ in sem zelo zadovoljen. pri kolinah se je odlično obnesel.

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

11. dec 2008 15:35

Meni se je ta aparat zelo dobro obnesel tudi pri shranjevanju gob, predvsem jurčkov. Večino sem shranila kar cele, potem pa jih odmrznem,  odtajane dobro popivnam s papirnato brisačo, potem pa paniram ali popečem v ponvi na malo ojlčka. Danes so mi pri kosilu prav hrustali med zobmi - kot da bi jedla sveže pečene na žaru. Zelo okusno in hrustljavo.

kača

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti