Alternativna medicina

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

tema odprta - 3. dec 2008 22:03 | ogledi: 11.334 | odgovori: 52

Lepo prosim za pomoč. Ker več ne vemo kako hčerki pomagat, zdravniki pa rabijo toliko časa, bi prosila za kakšno telefonsko številko bioenergetika, ki svetuje po telefonu. Sem slišala, da ti po telefonu nekateri lahko ugotovijo kaj je z otrokom narobe. Hvala

kleo

maserka  

član od: 19.5.2006

sporočila: 212

4. dec 2008 8:00

Po mojih izkušnjah bi jo peljala na pregled v Rogaško na preglled z bioresonco. Res so neverjetni rezultati, Slovenija pa tut ni tak velika da se nebi dalo tja it. Mogoče ti da gospa celo kak nasvet po telefonu. Za več inf. pa piši na ZS. lp maserka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. dec 2008 9:29

Ne vem sicer, za kaj gre pri otroku, pa vendarle: a ni otroško zdravje malce prreresna zadeva za zdravstvene nasvete bionergetika po telefonu???

 

In zakaj rabijo zdravniki toooliiikooo časa? A čakaš na kakšne preiskave? Če gre za nujne zadeve, se to napiše na napotnico in je na vrsti takoj, sicer pa so tudi zasebne pediatrične ambulante, če meniš, da v zdravstvenih domovih predolgo čakaš.

 

Mamamia

mamamia

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

4. dec 2008 11:35

se 1000% strinjam z mamamio.maserka,sem slišala od sodelavke,kako "neverjetni" rezultati.Tudi ona je peljala tja otroka.Groza.Če hoče kdo poskrbeti za otroka,je v prvi vrsti zdravnik,drugače je skrajno neodgovorno ravnanje straršev,če verjamejo v neke plošče in ploščice v rogaški. sara_k

angela33  

član od: 28.2.2008

sporočila: 71

4. dec 2008 11:40

Kleo, pamet v roke!!!!!!!! Izogibaj se ljudi, ki ti bodo po telefonu ugotavljali, kaj je narobe z otrokom ali ga celo zdravili, v najslabšem primeru pa še obljubljali vsemogoče. Osebni stik šteje. Tako boš tudi ugotovila, kaj in kdo je človek, ki si mu zaupala zdravje svojega otroka. Naredila si boš veliko uslugo, še večjo pa otroku. Nam je homeopatija pomagala. (p.s. izogibaj pa se žal samooklicanega homeopata, ki dela nekja v Šiški in je izumil oh in sploh metodo!!!!!) Srečno! angela33 Sporočilo je spremenil(a) angela33 dne 04. dec 2008 11:44:08

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

4. dec 2008 16:15

gre se mi samo zato da vidimo vsaj približno za kaj se gre. Smo pri uradni medicini vsak teden dvakrat in glede na to da po dveh mesecih še ni rezultatov ni noben greh vprašat še kakšnega bioenergetika kako se mu zdi stvar - kako stoji. Saj tu ne mislim, da bi jo zdravil, ampak da bi samo povedal, kaj se njemu zdi. Z homeopati sodelujejo vse medicinske veje po celem svetu, samo mi v sloveniji se je izogibamo kot samega vraga, ne vem zakaj. kleo

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. dec 2008 19:29

Ja, zdaj si malo obrnila vse skupaj. Zgoraj sprašuješ za bioenergetika, ki bi ti po telefonu povedal, kaj je narobe s tvojim otrokom, v zadnjem postu pa govoriš o homeopatih. To dvoje se vendar ne enači. In se povsem strinjam z zgornjimi mnenji, da je zdravje otroka preresna zadeva za neko hecanje po telefonu. Pa ni čisto nič važno, če je to homeopat, zdravnik ali pa bioenergetik.

Ognjič

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

4. dec 2008 19:34

Kot otrok sem bila pri nekem bioenergetiku enkrat na obisku, potem sva imela pa nekaj "seans" po telefonu. Pomagalo je! Uradna medicina mi ni mogla. Žal pa nimam nobenega podatka o tem bioenergetiku, saj sem bila še premlada, da bi me to zanimalo oziroma da bi si zapomnila. Upam, da boš našla koga, ki bo pomagal.

neznan uporabnik

4. dec 2008 19:47

moraš biti zelo obupana /nisi povedala kakšna je težava otroka/ mogoče ni tako hudo. na telefon pa le pozabi.naj bo zdravnik ali alternativc dogovori se za seanso v živo.pa bodi....................................... seveda previdna. pingvin Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 04. dec 2008 19:48:14

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

4. dec 2008 20:59

ok, bolj me zanima kakšen bioenergetik, se pa ne otepam tudi homeopatov. Zanima me pa zato, da vidim kaj bi predvideval bioenergetik in kaj bi ugotovila uradna medicina. Jutri greva k pediatru - končno in tudi z zelo priznanim bioenergetikom sem stopila v stik, pa vas bom obvestila kaj je ugotovil on in kaj medicina. Zakaj pa ne? da tudi jaz vidim kako to gre,saj bioenergetikov do sedaj nisem obiskovala, sem pa že velikokrat slišala da zelo pomagajo. Da se razumemo: hčerko bo zdravil zdravnik, bioenergetik mi bo pa samo povedal kaj bi s hčerko lahko bilo. kleo

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

4. dec 2008 22:07

ZELO, ZELO priznani je tudi moji sestri rekel, da jo bo pozdravil, zdaj pa je dobra štiri leta pokojna! tarčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti