Zakaj je zaklenjena tema "dobro je vedeti"

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. nov 2008 14:03

Inteligentka, prosim preberi še enkrat zadnji odstavek, a se zavedaš kaj si napisala? Kar si izjavila je zelo, zelo žaljivo!

lp

 

P.s Nekdo reče, pa nikoli se ne spomenm: IMEJMO SE RADI!

Anamarija

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

28. nov 2008 14:14

oj, še enkrat jaz - na kratko z razlago... žaljiva nisem - ne vem kaj je narobe s to izjavo: da sta čustveno povezana - ali kako drugače?! in razlaga - rimljanka mi je dve odprti temi na zelo netakten in neprijazen, prepotenten način zaklenila (na novo sem se prijavila nedolgo nazaj in sem bila še nevedna o poteku zadev, potem sem se pa malo ustrašila strogosti in cinizma nekaterih na tem forumu)... no pa ta tema je zaprta itd.... a ta forum v končni fazi tvorimo mi. in bobu je treba reči bob. všeč mi je odkritost in to kar sem napisala sem na tem forumu opazila. da se gre čez mejo v netaktnem obnašanju. dovolj. imam pač kritične dneve, ko povem kar mislim - prevod - imam jajca povedati, kar drugi mislijo.. bodite dobro, lp inteligentka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. nov 2008 14:24

Ježeš, ko bi še bilo zadosti krvi, da bi bili možgani in "jajca" lahko istočasno v uporabi.... Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. nov 2008 14:27

Ej inteligentka, kaj pa če bi ti spremenila nik, tale ti ravno ne paše?

ežoj

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

28. nov 2008 14:27

Ha ha ha ha ha ha do solz sem se nasmejala tvojemu postu Vendelina ) kruhy

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

28. nov 2008 15:04

Kje pa piše, da je treba za vstop v KulSlo obvladati slovenščino? Rajši berem zanimive komentarje v nepopolni slovenščini kot pa preveč inteligentna mnenja s slabim pravopisom ...  Še raje imamo pa kako dobro kulinarično debato, pa jih je zadnje čase bolj malo. Kaj ko bi vrgli kakšno o tem, kakšen čajček kaj pomiri živce?

Nasja

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

28. nov 2008 16:02

Meni je pa v vsej tej štoriji najbolj všeč način, kako je kruhy sprejela dogajanje okrog "njene" teme. Bravo, punca, bi se lahko učili od tebe!

jasna

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

28. nov 2008 16:13

Jaz pa mislim, da je vse nas tako pogrelo, ker bomo zopet (oz. še vedno) plačevali Rupla iz proračuna, da se potem tule jezimo ;-) Moje geslo je: Hop preskoči, če ti ne sede. Pa lep jesenskozimski dan želim vsem Miša Miška Miša

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. nov 2008 16:21

Mene pa zanima, zakaj se tisti, ki tako in toliko pljuvajo po temle forumu in tejle spletni strani, sploh še gor oglašajo? Če je tako zanič, naj gredo pa na druge, ki so bolj prijazne, vljudne, slovnično dovršene, brez čustvenih povezav in kar je še podobne navlake.

lp

cervus

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

28. nov 2008 16:46

Malo pa brcaš mimo ,Inteligentka ! Zakaj je toliko gneva v tvojem srcu sej konec koncev ni konec sveta če so ti zaklenili temo. Rimljanka že ve, kdaj je treba kako reč, ki ni ravno v ponos ne avtorju ne tistim,ki o njej na dolgo in široko razpravljajo, zakleniti. Bo kar prav tako, saj en red pa mora biti. To jo pa kar obtožiš , da je z urednikom v čustveni navezi. Ob tem pa še poveš da si nova na Kulinariki in posledično torej ne poznaš ravno najbolj njene zgodovine in oseb,ki jo kreirajo. Sem za odkrito besedo, demokracijo, če hočeš, nisem pa za žalitve in podtikanja. Zato ti svetujem, da se ohladiš, premisliš in napišeš kaj lepega, npr. kako kuhaš cordon blue. Na tvoj način. Pa še kako besedico opravičila zraven. Da ne boš izpadla kot ena furija ! Vse dobro ti želim. LP hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti