Moj vrt

Ezoj,ker sem dobrega srca,ne bom prilimala slikce moje r...,ker vem, da bi te kap od same jeze, in fousije...tako, da lahko nagrado das kar meni! rimljanka,hvala za info...tu se res vec zve kot v kaki bolj ali manj strokovni reviji... Spomnim se, da se nisem prenesla grenkih sort radica in sem zmeraj dala vroc krompir ali fizol, da sem malo omilila grenkobo. Se pa pocasi navajam,ker je moja boljsa 1/2 ocitno bolj pameten in obozuje grenak radic, celo ko je ze star in malo "kosmat", ga jè z uzitkom. lp

lucka, prav imaš, ampak tudi moja ni od muh, na sliki se tega ne vidi, greda je široka 120 cm in zasede več kot polovico, v višino je tudi nekaj takega.

Drugač, nekatere na kulinariki ne ločijo šavja:

od kulturne rastline:

 

 

ežoj

Eto ti ežoj spet si pomešal, zgoraj je lepo rumeno cvetje, spodaj pa je šavje, bi bil že čas, da ti posodim eno kravco, da ga pomalca...

jade
Lepo, zelo lepo, Ežoj! Bo mogoče kakšno seme na voljo od r......? Si plodove "šavja" snedel ali jih imaš za okras? fresh

Ežoj in Lučka, a vidva vesta, kako sta mi polepšala dan . Joooj, kako sem ponosna na moje "otročičke", ki zdaj rasejo po širnem svetu!

PS: Itak, da ne bom pokvarila nagradne igre ... čeprav - bi se z veseljem borila za tisto nagrado, ki je slikana na Ežojevem štedilniku.

Mojca

Mene bo kap... kako "starina" peče paprike! Mene bo kap...

 

Pozdravček!

dragička preživela brez kapi, poglejmo kaj se da iz tega naredit:

Uf, bo mogel zamenjat nevidni prt za vlečeno testo, neki se mi trga:

Ratalo je pa tole ( pa še buče je ostalo):

Dober tek  ( pa če imate buče rad ali pa ne ).

 

ežoj
A mi lahko kdo pobriše tipkovnico? japaja

Jaoooo, poglej ga ima "OKLAGIJU".

Bravo, bučnica... Poslušaj, kaj ne daš zraven skuto?

 

Pozdravček!

Lep pozdrav! Mene pa zanima, če je kdo letos imel na vrtu lečo? Ali ta stročnica sploh dobro uspeva pri nas (mislim na celinski del Slovenije)? V enem članku sem prebrala, da ni zahtevna in da bi uspevala pri nas, v drugem članku pa piše, da je bolj primerna za suha podnebja in ne za naše. Kakšne so pa vaše izkušnje? Kakšen je sploh pridelek oz. ali se jo sploh splača gojiti, glede na to, da cena leče v trgovini ni pretirano visoka? ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti