Jaz očiščen por narežem na kolobarje in zamrznem. Nič ne blanširam. Takega potem porabim za juhe in razne narastke.
matejaoz
Jaz očiščen por narežem na kolobarje in zamrznem. Nič ne blanširam. Takega potem porabim za juhe in razne narastke.
matejaozSezona še kar traja...

Tale vroči suhi september zgleda paše čilijem,tako da bo zimska zaloga pikantnega obsežna!
polarbear
lep pozdrav!Lepo prosim .če mi lahko kdo pove kako si sama pridelam seme graha in kako ga shranim?Na vrtu imam sedaj zadnjo rundo graha pa bi rada imela svoje seme saj ga ogromno porabimo!HVALA
nejčica
Lep pozdrav ,bom kar tule vprašala ,če mogoče katera ve ,kje bi se dalo dobil (kupiti) roženkrovt.Ne vem, kako se mu še drugače reče.Sem že spraševala po vrtnarijah pa ga nimajo.
Milžimilži jaz ga imam doma! če si kje iz okolice ti dam vršiček sedaj je idealni čas za razmnoževanje!Mislim pa ,da bi tudi po pošti šlo(v vrečko pa v škatlico pa bi po,oje preživelo)!
nejčicaTudi pri meni ga lahko dobiš. Dam rastlino v loncu . Sem iz Velenja.
martina| nejčica je napisal/a: |
lep pozdrav!Lepo prosim .če mi lahko kdo pove kako si sama pridelam seme graha in kako ga shranim?Na vrtu imam sedaj zadnjo rundo graha pa bi rada imela svoje seme saj ga ogromno porabimo!HVALA |
Po mojem mnenju zadjna runda ni priemrna za seme. Za seme se vedno vzamejo najlepši stroki, ti pa so že davno mimo. Predlagam, da ta projekt počaka na naslednje leto.
Saj sem vedela,da bo to rimljanka stresla kot iz rokava!Prava enciklopedija znanja o rastlinah!HVALA!
Bo letošni pa za porabit!Drugo leto pa sigrnu probam!Bom kar tako naredila kot s fižolom!
nejčicajaz imam pa težavo glede nasaditve vrta. Nad hišo je vzpetina, visoka cca. 3 m in mi bi na vrhu te vzpetine posadili kakšno cipreso, ki bi se razraščala po tleh - da ne bi šla v višino. Kako se takšnim cipresam reče? Že cel dan pregledujem splet, pa najdem samo visoke ciprese. Bi bila zelo vesela, če kdo ve, da se prodajajo na Dolenjskem ali v Beli krajini. Hvala za vsako pomoč.
kleone išči pod imenom ciprese, ampak pod brini (juniperus) in pacipresami (chamaecyparis). Sicer nisem z vašega konca, a mislim da so te zadeve tako običajne, da jih boš dobila v vsaki vrtnariji.
LisaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Sendviči iz ajdovih rogljičkov

Jabolka v srajčki