Socialna in menjava službe

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 4. nov 2008 6:17 | ogledi: 1.535 | odgovori: 4

mene pa zanima, če je potrebno na socialno, kjer se dobijo otroški dodatki javit da si menjal službo. Jaz to nisem storila, saj se dodatek tako in tako dobi za prejšnje oz. predhodno leto, ko sem bila še v stari službi. Kako je s tem? Upam, da me ne čaka kakšna kazen, ker sem službo menjala že januarja. bi morala šekomu javiti da sem menjala službo? Hvala za vsak odgovor

ariella

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. nov 2008 7:54

Ni potrebno javljati.

F r i n a

Klingon  

član od: 22.9.2008

sporočila: 7

4. nov 2008 11:21

Kot vem, mora delodajalec o tem obvestiti zavod za zaposlovanje, preko njih pa dobijo obvestilo vse ostale inštitucije ... tudi center za socialo. Verjetno pa boš morala ponovno oddati vlogo za otroški dodatek, saj boš v nasprotnem primeru, če imaš seveda boljše dohodke, vrniti razliko. Qapla"

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

4. nov 2008 12:40

Tole mi pa ni jasno... Jaz bom menjala službo s 1.1.2009. Zakaj bi moral moj zdajšnji ali novi delodajalec o čemerkoli obveščati Zavod za zaposlovanje? Kaj imajo oni z mano? Saj nisem prijavljena pri njih, ne prejemam nadomestila, novi delodajalec me ne bo "vzel iz zavoda". Issi

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

4. nov 2008 12:48

V odločbi s katero ste dobili otroške dodatke, vam piše v katerih primerih je potrebno centru javiti spremembe. tanja tominec

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti