če kdo rabi imam 7 nalepk
reza
Mercatorjeve nalepke
Jaz jih rabim ... vsaj 3.
Če bi jih bilo več pa bi bila še bolj vesela :)) .
Imam pa 5 Sparovih... če bi katera hotela....
Andreia
Pozdravljene,
imam 14 nalepk mercator, žal že nalepljenih na kartonček in jih zamenjam za 10 nalepk spara.
Pozdravček.
pinka
Pinka imaš zs.
mehurček
Sporočam, da mercatorjeve nalepke oddane.
lp, pinka
moje so že vse odddane
reza
vseeno se bom vpisala in prosila če ima še katera mercatorjeve nalepke.Rabila bi samo tri in mi pišite na ZS da vam dam naslov
imam pa nekaj šparovih če jih kdo želi
-pika
Imam 6 mercatorjevih nalepk ,menjam za nove dm nalepke!
lp
marjeta10So že oddane!
lp
marjeta10 Imam še nekaj mercatorjevih nalepk, menjam za nove dm nalepke ali pa za mercatorjeve račune od Ariela, Lenorja in Drefta.
Ponudbe na: Joan@mail386.com
Joan
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
