Mizarka, saj piše, da jih bodo dajali ponovno od 3.2.do 8.3.
tadeja 13
Mercatorjeve nalepke
Joj pa kaj res nobena nima več nalepk jaz bi jih mela še 4.Prosim ,če je še katera mi naj piše na ZS.
Hvala
kriznana
Tudi jaz jih rabim, zamenjam za šparove
Teka
Jaz pa imam veliko sparovih, če jih katera potrebuje.
Marjana
Nalepke menjam za Mercatorjeve račune za Ariel, Lenor, Dreft.
Joan@mail386.com
Joan
Meni jih za šalčke manjka še 13, v zameno pa lahko dam Baby centrove živčke, ali slikice(Medo Pu, Smrkci, Fifi, Telebajski, Harry Potter...)
zelvica
Imam še 2 mer.nalepki.Prva ,ki piše na ZP jih dobi.
Lp balu
balu
Nalepke so že oddane.
balu
Imam še precej merkatorjevih nalepk. Sporočite mi naslov na zs, če jih potrebujete.
barbara9 Jaz pa sem jih sedaj zbrala.Moja sestra pa še ne ,ampak upam ,da jih uspe tudi ona.
Sicer pa imam sama na zalogi kar nekaj nalepk od špara .Tako ,da če jih katera rabi naj mi piše
Lep pozdrav
kriznana
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
