Dve škatli črtasti podarim ,prvi,ki se javi na Zp.
balu
Mercatorjeve nalepke
se priporočam za skodelice in nalepke
harmonika
Jaz pa zamenjam 30 kom Mercatorjevih nalepk za Šparove ,ker bi namesto skodelic rada imela zapestnico!
Prosim pišite na zs !
lp
marjeta10Nalepke so oddane !!!
lp
marjeta10 Ali je še kdo za menjavo Merkatorjevih nalepk za šparove???
LP
A.Jerneja
Jaz menjam šparove za merkatorjeve.pišite na zs.
mehurček
No jst imam pa že tri komplete skodelic s podstavki, Zdaj pa zbiram še za samo desertne krožnike, se pravi jih moram dobit še 45 nalepk. Če bom imela pa kaj viška sporočim. Tavelike škatle mi bodo pa prav prišle za shranjevanje piškotov, sem pa že premišljevala za kaj naj jih uporabim, pa mi je raven ta hip kliknilo za kaj bodo uporabne, kakšno pa pravi hči da bo potrebovala.No kakorkoli če bo kakšna stvar viška vam sporočim. LP
MOON
Tudi jaz menjam šparove nalepke za merkatorjeve.
tadeja 13
Menjam špar nalepke za merkator.
karmy20
ja itak da bi vsi mercatorjeve, če so pa zastonj šalce pa krožniki.
bobika
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
