Tudi mi imamo oddane. lp
strippyMercatorjeve nalepke
Pozdravljene,
jaz imam 15 mercatorjevih za oddat, so pa na žalost že zalepljene.
Se pa priporočam za babycentrove, rabim jih še deset, če jih slučajno katera ima za oddat.
lp
mejtika
Nalepke so bile na žalost na hitro oddane.
LP
mejtika
Mislim, da imam doma odveč 5 merkatorjevih nalepk. Če še katera rabi?
umbrella
če sem prav videla v današnjem katalogu je podaljšana akcija in sicer zbiranje nalepk med 2.2. in 8.3. bo pa zbiranje samo za krožnike.
Imam 12 nalepk, če še kdo rabi.
Nena
no moje nalepkice so že oddane.
umbrella
Imam 2 nalepki, če še kdo rabi.
EVA2007
Nalepke oddane.
Nena
Tudi moji nalepki sta oddani.
EVA2007
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
