Jaz pa bi jih prav milo prosila... Manjka mi, da dopolnem še en komplet - lončke... za krožničke imama, ampak si zelo želim skodelice...
Če mi kdo lahko pomaga, prosim, prosim...
V zameno lahko odstopim tuševe...
Hvala!
dalina
Mercatorjeve nalepke
Koliko jih še rabiš?
Rada bi jih vsem dala, kar pa seveda ne bo možno.
Če kateri manjka ena, dve, to bo šlo skoz.
Jest tud ne rabim več mercatorjevih nalepk, pa jih imam še nekaj - ima katera kakšno od DM-ja viška? Zamenjam!
zima13
Če ima še kera kaj viška nalepk se priporočam. Rabla bi jih za mami,komaj je zbrala za ene skodelice pa so ji ukradli torbico in nalepke v njej...
anitab
Jaz jih imam tudi nekaj viška, zamenjam za Mercatorjeve račune od Ariela, Ariel proff. ali Drefta. Ali pa za Nove DM nalepke (s košarico).
Joan
Prosim za 5 nalepk ,če jih še ima katera
kriznana
Tudi jaz bi prosila za dve mercatorjevi nalepki, ki mi manjkata do kompleta, v zamenjavo pa nudim 3 merkurjeve (tiste z mašnico, upam da so še v veljavi) in 36 šparovih.
lp
menci
POŠLJITE MI NASLOV PA VAM POŠLJEM
harmonika
Tud mi jih imamo nekaj viška... na ZS.
strippy Vsem, ki ste mi pisali na zs se zahvaljujem za ponudbe, ostalim pa sporočam,
da sem svoj kartonček dopolnila.
lp
menci
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
