Mercatorjeve nalepke

funuk11  

član od: 30.10.2006

sporočila: 197

2. dec 2008 18:47

Živijo! Tudi jaz bi prosila za Mercatorjeve nalepke v zameno za Tuševe. L.p. funuk11

Bončy  

član od: 7.10.2006

sporočila: 5

8. dec 2008 8:11

zivjo, tut jz bi Vas prosila za mercatorjeve nalepkice.... bi zlo mela te salcke... jah lahko jih tut kupis ja, sam ko pa ni denarja...tko da bomo kar pri zbiranju ostal.. hvala Bonky

ReMaLu  

član od: 8.12.2008

sporočila: 1

8. dec 2008 17:59

LP!!!! Zelo rada bi imela vse mercatorjeve nalepke ki jih katerakoli ponuja.Že v naprej hvala!!!! ReMaLu

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

8. dec 2008 19:48

Priporočam se za Mercatorjeve nalepke, imam pa kar 60 komadov šparovih, če jih kdo potrebuje.

Kyara

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. dec 2008 6:48

spelci je napisal/a:
Stanja ne kontrolirajo!!! Seveda pa trgovke same pospravijo nalepke, ki jih kupci puščajo. Na to nisem bila pozorna, dokler me niso opozorili. Kar poglejte, če kdo pred vami ne vzame nalepk jih potem ne dajo vam, ampak "na stran". S temi nalepkami pa si bo lahko marsikatera trgovka privoščila zastonj darilo za najbližje. špelči

 

Ne samo to. Pri tej akciji so nekatere prodajalke ( in prodajalci ) čudno pozabljivi. Ko nabavljaš za cel teden, imaš poln trak, mečeš v voziček, prestavljaš, plačuješ ne moreš vedno kot "oko sokolovo" kontrolirati še,  če so zraven računa tudi nalepke.  V tej kratki akciji sem bila na ta način ob vsaj 30  nalepk, od tega 10 včeraj.

Saj, če bi jih zbirala zase, bi bila morda bolj pozorna, tako jih pa podarjam, ampak družinici, ki jih dobi, bodo  te skodelice več kot prav prišle. Kupujem  v Mercator Hipermarketu v Ljubljani, plus nakup v Mercator tehiki za cca 100 €.  Sploh moškim kupcem jih  radi pozabljajo dati. 

Da poudarim, to velja le za nekatere blagajne, pri večini jih dobiš vestno, ne da bi jih bilo treba spomniti.

Ob prejšnji akciji, ki očitno ni bila zanimiva, so jih pa ponujali, da si se jih moral prav otepat.

Cila

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

10. dec 2008 9:09

Tudi meni se je to zgodilo. Zadnjič sem pa vprašala, če nalepke pa ne dobim. Se ji je videlo na obrazu, da mi jo je dala z zelo težkim srcem. Uly

A.Jerneja  

član od: 1.8.2006

sporočila: 57

11. dec 2008 9:45

Tudi jaz se priporočam za Merkator nalepke! Hvala! A.Jerneja

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

11. dec 2008 11:29

Meni pa sploh ni toliko do skodelic, samo tiste škatle v katerih so zapakirane so mi taaaako všeč, hmmm kaj vse bi nabasala notri ;) mi še manjka par nalepk, ampak jih bom nabrala verjetno zdaj, ko bo treba nakupit kaj za praznike. LP mala zelena

A.Jerneja  

član od: 1.8.2006

sporočila: 57

11. dec 2008 13:04

Pozdravljene! Kot sem napisala, se priporočam za odvečne Merkatorjeve nalepke. V zameno pa ponujam nalepke Špara. Lep pozdrav A.Jerneja

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. dec 2008 13:24

Mala zelena, razmišljam enako kot ti riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti