Bojan, hvala za pojasnilo. Če sem vse prav storil, bi zdaj morala biti ikonca tista prava.
Še enkrat lep dan vsem, čeprav vsaj v Ljubljani za zdaj vreme ne obeta kakšnega optimizma.
Boris
booris
Moški ,koliko nas je ?
morska medvedka, a greva stavit za en pir, da je pelikan ženička?
Booris, sn te omenla, neki na začetki moje kariere tu gore si mi nekaj tak prijazno napiso, da sn kuj čutla sorodnost. Samo ku sn zaj pozabla, kero je blo.
tumpika 
| tulka je napisal/a: |
morska medvedka, a greva stavit za en pir, da je pelikan ženička?
|
Kako pa boš dokazala?
Ja, Booris, bo tudi meni nepozaben v pozitvnem smislu!
Kako sva se borila![]()
ampak smo jo.
Escada, lepo pozdravljen!
ne vem, če bi bila še tukaj, če ne bi bilo tebe.
Hvala!
lp!
Anamarija ![]()
nisem mislil nič slabega,hotel sem samo povedati,da so mogoče marsikateremu izmed nas trenutki šteti. pred smrtjo ne obvarje koža gladka,od nje nas ne odkupjo kupi zlata,ne odpodi od nas življenja tata veselja hrup,ne pevcev pesem sladka.(franci) ko to berete mogoče že pepelnato siv zrem v nebo in molče trobentam...................................................................................................
*****
Wran51, pa dajmo no kakšno bolj optimistično! A znaš še kaj drugega recitirat, razen teh nagrobnih zadev?
minutka
čist ste zašli iz prvotnega namena teme
Peugeot ima 
Krivi so moški, ker se ne oglašajo, čeprav jih v drugih temah zasledim.....
| WRAN51 je napisal/a: |
| nisem mislil nič slabega,hotel sem samo povedati,da so mogoče marsikateremu izmed nas trenutki šteti. pred smrtjo ne obvarje koža gladka,od nje nas ne odkupjo kupi zlata,ne odpodi od nas življenja tata veselja hrup,ne pevcev pesem sladka.(franci) ko to berete mogoče že pepelnato siv zrem v nebo in molče trobentam................................................................................................... ***** |
Wran51, toliko se že dolgo z možičkom nisva nasmejala...
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
