| ribaracarak je napisal/a: |
Atina, pa pravijo, da smo babnice kure[kokoska][kokoska] rrr |
Moški ,koliko nas je ?
| ribaracarak je napisal/a: |
Atina, pa pravijo, da smo babnice kure rrr |
Pa tudi pravijo, da je največ bab med med moškiminola
Sporočilo je spremenil(a) nola dne 31. okt 2008 13:44:46Joj, Atina sedaj si ga pa izdala!
marelica![]()
![]()
![]()
![]()
novi smeškoti, čokolade pa še vedno ni... ![]()
![]()
![]()
Drugače a ljubitelja modrih prepasničkov na 2 gubici pa ni več?
Tako je Anita,,pa lep pozdrav
*****
Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 31. okt 2008 19:42:57
Kaj pa Umag...je nekaj časa tukaj vedril.
lp goga
Vinko51 se pa še vedno ni oglasil... ![]()
Uh, še janH20 je med nami, vsaj občasno.......
MM Vinko se je oglasil,ravno pred mano
lp goga
Brez dvoma: Vinko51 in Wran51 sta ista oseba.
F r i n aKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
