Moški ,koliko nas je ?
Evo ga še en ded! Po stažu na kulinariki bolj oldtajmer, po letih niti ne. (hm, no ja, khm). Skoraj vsak dan "gori", ampak, če me kaj ne piči, bolj molčeče sorte.
(Joj, celo dve vrstici mu je uspelo napisati...)
lp
Vlado
Vlado, kako že gre tisto? Malo, pa izbrano. Tako da, četudi sta le dve vrstici...
Mamamia
mamamiahttp://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9141
mamamia
No, eden od pouhekovih postov...
v zvezi z glasovanjem za vse mogoče...
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5383
Pa tole....Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 02. nov 2008 21:53:37
Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 02. nov 2008 22:04:52Ja Siba se pa res že dolgo ni oglasil. Sploh nisem pomislila, da si je mogoče spremenil ime.
marelica mogoče pa je škripnil,saj vete,noč in dan so odprta groba vrata al dneva ne pove nobena pratka.
*****
Mogoče pa se je zalubo, pa mu draga ne pusti.
tumpika 
| tumpika je napisal/a: |
| Mogoče pa se je zalubo, pa mu draga ne pusti.
tumpika |
Tudi as, sicer bolj redko na forumu.
as1
A se je pelikan že pofočkal?
khm... a ni pelikan gospa? Sem skoraj ziher... Ali me je pa fejst nahecal... ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
