Moški ,koliko nas je ?

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

2. nov 2008 19:05

Zakaj pa je Vinko postal Wran ???

MM

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

2. nov 2008 19:07

Viš zaj to, jaz se tudi sprašuvlem, zake pa je SIBA postal, kar je že pač postal? tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. nov 2008 19:17

Rravno danes sem se spomnil, da ste Sibo alias karkoli že pozabili, pa kaže, da se je tumpika spomnila.

ežoj

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

2. nov 2008 19:23

Evo, tole postaja zanimivo,čeprav, če priznam bolj ko berem tele vaše memoare manj mi je vse skupaj jasno. Smo na strani 10 moških pa še vedno bore malo, spet veliko dima , megle, lufta ..... kar nadaljujte . LP hedonist

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

2. nov 2008 20:48

Ežoj, tebeja pa sibeja se nea da pozabit. Pa Mali varaš je meu dobre fore. tumpika

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

2. nov 2008 20:57

Ko je bil Vinko, je bil nesramen ( na čveku), pa se je mislil poboljšati. Kot Wran je bil še bolj nesramen in smo tudi zabeležili njegove nesramne komentarje.

Se je pa že nekajkrat za vedno poslovil od kulinarike, zato bi se moral imenovati Feniks.

F r i n a

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

2. nov 2008 21:06

Henri in hetero, pa seveda Matjaž s prejšnjim nickom so mi najbolj ostali v spominu z mojih začetkov na kulslo. O Murku se pa ne splača zgubljat besed.

Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

2. nov 2008 21:28

ežoj je napisal/a:

Rravno danes sem se spomnil, da ste Sibo alias karkoli že pozabili, pa kaže, da se je tumpika spomnila.

ežoj

 

Nak, ežoj, Siba je nepozaben. Se tu in tam zdaj javi, pod enim drugim imenom, takole nas malce opazuje... Ob bližajoči se praznični peki bi lahko obujali spomine, kako je "klecnbrot" pekel in se zapil s sosedi, pa je brez ostal oziroma si skorak hišo skuril ...  Pa jaz tudi, ampak sem potem dobila naslednjo rundo, Siba je bil mojster. Pa kako sva si stvari puščala po bencinskih pumpah okoli Maribora, se nazadnje tudi dobila v eni prijetni gostilni (kraju prvega srečanja Kulslo...), pa še kakšna anekdota bi se našla.... recimo v smislu Spoznavajamo svet in domovino na poti na srečanje Kulslo v Borovnici ... Pa nisva bila v istem avtu.

 

Ja, dečki s Kulslo, z vami težko, a brez vas še težje. Kot z moškimi nasploh, hehe.

 

Mamamia

mamamia

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. nov 2008 21:34

hedonist je napisal/a:
Evo, tole postaja zanimivo,čeprav, če priznam bolj ko berem tele vaše memoare manj mi je vse skupaj jasno. Smo na strani 10 moških pa še vedno bore malo, spet veliko dima , megle, lufta ..... kar nadaljujte . LP hedonist

 

Lej hedonist, me deklice ti temo na površju držimo, da jo bodo moški opazili, no...

tulka

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

2. nov 2008 21:44

Evo ga še en ded! Po stažu na kulinariki bolj oldtajmer, po letih niti ne. (hm, no ja, khm). Skoraj vsak dan "gori", ampak, če me kaj ne piči, bolj molčeče sorte. (Joj, celo dve vrstici mu je uspelo napisati...) lp Vlado

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti