Poroka

FRANJA  

član od: 28.1.2003

sporočila: 9

tema odprta - 28. jan 2003 19:27 | ogledi: 3.656 | odgovori: 9

V avgustu se bom poročila in me zanima če kdo pozna kak katering ki ti naredijo hrano in da bi dobila okrogle mize.

Prostor je na prostem v naravi

kakšna je kaj cena

Anja

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

28. jan 2003 20:28

Pa sva že dve! Sem odprla forum na podobno temo (Naslov je Piknik-poroka...nekaj takega menda). Tam poglej, meni so kul-slo zelo pomagali in upam, da mi bodo še. Na koncu koncev pa, glede na to, da imava enako situacijo, lahko ostaneva v stiku in druga drugi kaj svetujeva, ne?! Lep pozdrav in veliko sreče!!!! TanjaG.

FRANJA  

član od: 28.1.2003

sporočila: 9

29. jan 2003 15:15

LEP POZDRAV! JA jaz se bom poročila računam da 23 avgusta v lipici na primorskem? Kdaj se pa ti poročiš in kje? Si se že prijavila na občino? Kaj pa cerkveno? franja Franja Kokalj

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

29. jan 2003 16:18

)) Sem kliknila na tvoje ime in odkrila, da imaš e-mail naslov. Ti bom kar tam poslala tak bolj oseben mail, da ne težimo tukaj v forumu. Še vedno pa vabim vse, da nama pomagate in svetujete. Lep pozdrav!!!! TanjaG.

FRANJA  

član od: 28.1.2003

sporočila: 9

31. jan 2003 9:40

Tanja G Prosim javi se mi! Franja Kokalj

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

31. jan 2003 10:52

Hoj, za takele primere namerava Jernej v kratkem postaviti eno hudo praktično zadevo: interno dopisovanje med člani KulSlo. Samo tebi namenjena pošta te bo čakala lepo na portalu...fino, ne? LP Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

31. jan 2003 10:59

V bistvu bo samo še interno dopisovanje, emaili se no bodo več videli in pošta bo čakala na portalu... Če se potem zmenite in si medsebojno zaupate emaile, ni problema, lahko tudi po mailu naprej. Ampak Iz KulSlo se ne bo dalo več na email direktno pisati Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

31. jan 2003 11:05

Krasno! Franja, sem ti odpisala pred par trenutki. Zdaj bi pa sprožila še eno skupno vprašanje za vse, ki pomagate Franji in meni pri organizaciji poroke (oz. pogostitve): Da ne bi bil menu prav tradicionalen, kaj nama predlagate? TanjaG.

izzy  

član od: 23.3.2003

sporočila: 43

23. mar 2003 16:04

Z zeno obcasno narediva kak "catering" za prijatelje in znance, ki se porocijo (ali kaksna druga priloznost). Obicajno kake dva do tri na leto. Moj nasvet je ta: Oblikuj menu in ga lepo iztiskaj. Najdi lep okvir in ga postavi na zacetek mize/omizja, kjer bo vse skupaj stalo oz. kjer gostje zacnejo vrsto za hrano. Tako bodo videli, kaj je na voljo. Poleg tega iztiskaj imena posameznih jedi na kartoncek v velikosti vizitke in postavi pred jedjo. Kaj ponuditi? Povedal ti bom, kaj gre najbolj v tek tukaj ampak YMMW, saj jaz govorim za tukajsnje okolje (JV ZDA). (oprosti, za vse jedi se trenutno ne spomnim prevoda ;) skampi(?) (shrimp) z koktail omako. Lepo postavis na pladenj, ki je prej pokrit z listi solate. Okrasis z rezinami limone. (to je ponavadi bolj v zacetku vrste) "sadni vrt" - elegantna skulptura sezonskega sadja s primerno omako (to je ponavadi na koncu) Za pijaco lahko ponudis "mock champaign" ali ponarejeni sampanjec. Mesanica 1:1 belega grozdnega soka (100% iz koncentrata je dovolj dober) in ginger ale (vse skupaj ponudis v "punch" posodi in z zajemalko. Kaj pa ostalo? Odvisno od zelja. Ce zelis nekaj posebnega, oz netradicionalnega, potem lahko ponudis BBQ perutnicke (piscancje perutnicke v BBQ omaki). Lahko ponudis hladni narezek, zraven pa kaksno enostavno gorcicno omako. Ce hoces se kaj bolj netradicionalnega, potem ponudis "party" hrenovke kuhane v cranberrymustard omaki (kaj pa vem, kako bi prevedel cranberry). Idej je polno, dobra "katering" sluzba pa ti lahko prevzame vse ali le del storitev. To je, ti lahko vse skupaj svetujejo in z njimi premeljes, kaj bi rada, ali pa ti predlagas in oni pripravijo, kar si ti zelis.

mišo  

član od: 27.3.2003

sporočila: 36

28. mar 2003 21:10

POZNAM KULINARIČNO PODJETJE SPECIALIZIRANO ZA PRIPRVO RIB IN RIBJIH JEDI NA VAŠEM DOMU ALI PODJETJU. ČE IMATE ROJSTNI DAN , OBLETNICO, KRST, ... , PRIDEJO K VAM IN VAM NAREDIJO NJ NAJ. POKLIČITE JIH NA 040 850 216, 01 5190352

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti