Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

aneris  

član od: 13.4.2004

sporočila: 70

12. avg 2004 10:56

Stanka pri kanapejčkih si napisala tako dobre idee, da jih bom nekaj uporabila 1.9. na rojstnem dnevu, tako da pri meni se začne 5.9., ko pospravimo vse ostanke z rojstnega dneva. Si mogoče doma z obale? Irena

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

12. avg 2004 12:43

Ne, Irena, nisem z obale - pa bi mi prav pasalo! Morje in vse ostalo... Sem pristna Štajerka! LP, Stanka

dragana  

član od: 14.6.2004

sporočila: 18

12. avg 2004 12:52

ej punce ne me kregat sej nisem rekla da jaz jem cips in druge ocvrte stvari samo hotla sem pohvalt naso dieto kako je dobra da ce je pa ze taka huda kriza za slanimi prigrizki namesto cipsa si lahko privoscis kokice na skrobni dan, pa se brez olja se naredijo v avtomatu za kokice... sem pa te gresne stvari omenila zgolj za kviz kaj najbolj pogresamo v dieti... Sporočilo je spremenil(a) dragana dne 12. avg 2004 12:53:34

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

12. avg 2004 13:12

Ajla, pri zaključeni dieti sem res izgubila 16 kg, ampak mi do moje idealne teže manjka še vedno 15 kg. Sicer nimam nobenega namena priti tja, rada bi pa zgubila še kakšnih 5. Zato bom ponovila še en mesec diete, pa bom videla, kako bo.

Čapa  

član od: 29.6.2004

sporočila: 61

12. avg 2004 13:48

Hojla, zopet se malo oglašam. Zanimivo, da je na spletu toliko ekonomistk, pa umetnic po duši - tudi jaz zelo rada slikam z različnimi tehnikami, za sprostitev. Imam OH dan, mislim da 73 dan. Skupni minus -10 kg, manjka mi še 1 kg v minus in bom dosegla zastavljen cilj. Največ dam na vodni dan, da mi ga odnese, ha! Drugače pa vidim, da ste vsi bolj ali manj pridni , z malimi pregrehami. Tudi jaz občasno grešim, samo da meni kg obstojijo, hvalabogu pa se mi ne povečajo. Najbolj se mi lušta od prepovedanih: cini mini z mlekom, en kup raznovrstnih čokoladic,drugo pa niti ne, saj sem se kar navadila nekako nezdruževati B z Š. Lepo se imejte, pa se še kaj beremo!!

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

12. avg 2004 13:59

ČAPA, lepo, da si se oglasila kar sama od sebe, uspesna si pa tudi. Cestitam! JamieO

dora  

član od: 12.8.2004

sporočila: 6

12. avg 2004 14:10

Lep pozdrav, tudi jaz se vam pridružujem, čeprav sem bila prej z vami še v mislih :) Danes imam sadni dan in sem polna enerije, glede na to ta sem te zadnje 3 dni delala cca. po 11 in 14 ur na dan in zraven tudi hujšala... Vagala se še nisem, bom počakala do ponedeljka, da ne bom prehitro razočarana. Koliko strani ste že na to temo napisale je zares osupljvo... brala sem nekje o 76 strani- brala sem dva dni na šihtu(koliko sem imela časa), vseeno je dolgo trajalo... Danes sm se pa odločila da vas malo pozdravim, vidim da ste dosegle že odlične rezultate, kar mi je izredno cool... Zanima me pa glene Rinine knjižice, če jo je morda že kdo skeniral in jo ima v elektrnoski obliki? Kaj pa sadna pizza se lahko je na tisti dan, ko je navedena možnost pizze? Veliko užitkov v današnjem dnevu še naprej ;) Darja Kolar

dora  

član od: 12.8.2004

sporočila: 6

12. avg 2004 14:24

Lep pozdrav, tudi jaz se vam pridružujem, čeprav sem bila prej z vami še v mislih :) Danes imam sadni dan in sem polna enerije, glede na to ta sem te zadnje 3 dni delala cca. po 11 in 14 ur na dan in zraven tudi hujšala... Vagala se še nisem, bom počakala do ponedeljka, da ne bom prehitro razočarana. Koliko strani ste že na to temo napisale je zares osupljvo... brala sem nekje o 76 strani- brala sem dva dni na šihtu(koliko sem imela časa), vseeno je dolgo trajalo... Danes sm se pa odločila da vas malo pozdravim, vidim da ste dosegle že odlične rezultate, kar mi je izredno cool... Zanima me pa glene Rinine knjižice, če jo je morda že kdo skeniral in jo ima v elektrnoski obliki? Kaj pa sadna pizza se lahko je na tisti dan, ko je navedena možnost pizze? Veliko užitkov v današnjem dnevu še naprej ;) Darja Kolar

tinak  

član od: 27.7.2004

sporočila: 22

12. avg 2004 14:45

Helo! Hvala za vse besede Jamie in Alja, morate me od časa do časa skregat,ker hitro padem v hladilnik :). Danes sem na sadju in sem do zdaj pojedla 2 nektarini, cel dan sem spet letala po mestu in cajt kar leti. Sem si kupla mini steperja in danes ga moram sprobat. Ma katera to doma oz. ali ve katera,če stvar deluje? Moj problematični del je rit in pa noge in upam,da bo se kaj zmanjšalo. Alja, super, da si spet šla s kg v minus. Upam,da se bom jaz tudi lahko kmalu spet pohvalila,da je šlo kaj dol. Tudi jaz se ukvarjam z risanjem v prostem času, tak da sem jaz tudi umetnica po duši, drugače pa nisem ekonomistka, ampak upam, da če po šlo vse po sreči kako leto dipl.defektolog. papa

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

12. avg 2004 15:58

Tinak, jaz imam steper in povem ti, da se dobro obnese! Pošteno se spotiš na njem, kilce pa kar letijo... Samo disciplinirati se moraš in ga redno uporabljati! Tudi jaz v prostem času rada ustvarjam - risanje mi ravno ne leži najbolj - barvam svilo (no ja, včasih tudi kaj narišem nanjo), se igram s perlicami, poslikavam sveče... Pa tudi drugače sem po poklicu čista družboslovka. Je pa res malo manjkalo, pa bi šla študirat matematiko... Lep preostanek dneva!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti