To, Začetnica!!!! Posebej za tebe lahko naredimo še ekskurzijo do nogometnega igrišča
.
Torej ste že štiri, super!
Zdaj moramo samo še zvedet, če bo prišla Loni na Kraški maraton, da zadevo ponovimo še enkrat drugo leto (se mi zdi, da je spomladi) in pridemo navijat v Sežano.
Loni, te čakamo-rezerviraj si termin
.
mamaF - Mojca
Sobota na krasu
En tek je še letos, vidi ga, Loni:
http://www.slovenia.info/si/sportne-prireditve/Teka%C5
mamaF - Mojca
| mamaF je napisal/a: |
| To, Začetnica!!!! Posebej za tebe lahko naredimo še ekskurzijo do nogometnega igrišča |
| ZAČETNICA je napisal/a: | ||
|
Ni Mauritius je Irska.
Pa kje piše, da si ženska ne sme oči spočit na lepo grajenem telesu???
Začetnica
Okej, ve kar fante glejte, jaz bom gardadama zdraven, : )
A ni Loni na samoobrambi v soboto? Loni, če pa odpade, te vzamemo s sabo, itak...
lidka [sonce]
Verjetno se bo uspelo pridružiti tudi nama z dasaz.
Komaj čakam, da spoznam tudi "dele" ostale Slovenije. Seveda ste s temi "deli" mišljene ve, ljube sokuharice.
Pa lep pozdrav!
daga
Sporočilo je spremenil(a) daga dne 03. okt 2008 14:04:40
Oooooooooooo, kul!!!!!!!!!!!! Itak smo kle najboljše kuharice, : )
lidka [sonce]
Jaz pa bi kakšnega kraševca kaj rada pogledala :)
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
| mamaF je napisal/a: |
| To, Začetnica!!!! Posebej za tebe lahko naredimo še ekskurzijo do nogometnega igrišča |
Loni DEFINITIVNO pride na Kraški maraton. Tako da, mamaF, se kar pripravi na invazijo.
Lidka, to bo šele spomladi drugo leto, moje pretepanje pa... nimam pojma, ni prišlo še nobeno nadaljnje obvestilo, kako in kaj. Ali so se me pa vsi ustrašili?
Loni Makaroni ![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
