Lidka, lahko še jaz enega tiny twinyja posodim. Dva skup zlimana bosta pa že zalegla ![]()
Sobota na krasu
Saj veš, kako sva se vozili na dopust, natovorjeni kot... He, he...
lidka [sonce]
| lidka je napisal/a: |
| Da ne bo kera mislila, da je Katka lopatka debela, sam mal velika je. : ) lidka [sonce] |
Če pa katera rabi kile, pa še mam jaz kakšno viška. Dam zelo ugodno - zastonj.
Začetnica
Hej, Vendy, sam naslednič pa moraš pridet???
Katka lopatka, Jez tudi... : )
lidka [sonce]
Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 30. sep 2008 11:21:51
Lidka, za en kratek trenutek v besedi "pridet", nisem prebrala I-ja. Ne moreš verjamt...
Vendelina jr.
LOL, Vendy, kaj te pa daje??????????????? (sej jez nisem tok nepismena, nalašč mal tko pišem...)
lidka [sonce]
Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 30. sep 2008 12:38:20
Kaj pa vem, lidka, vsekakor bi Frojdov Žiga znal razložiti, zakaj sem na kulinaričnem formu namesto "pridet" prebrala "prdet".....
Vendelina jr.
Podzavest.................
lidka [sonce]
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
