| Loni je napisal/a: |
| vmes se bom pa še pretepala. Loni Makaroni [rozica] |
Sobota na krasu
No, no...
(Da bi vidle naju z Loni v kuhinji, kaj vse packava...) Loni ni stroga, bolj direktna. He, he...
Jaz sem kadarkoli za sladkarije, : )
lidka [sonce]
A tu pri nas se boš ti podila? Ja bicikliram, samo trenutno bolj težko pa že bo.
Don"t worry, sem te že skapirala.
Začetnica
Kaj je zdej, a sta se kej organizirali za prevoz, Začetnica?
lidka [sonce]
| lidka je napisal/a: |
| Kaj je zdej, a sta se kej organizirali za prevoz, Začetnica?
lidka |
Jutri točno sporočim, ne bi rada kaj preveč rekla...
Začetnica
Tak: slavnostno oznanjam, da pridem!!! In da mam Jelenčkovo zraven, ker mi je tolko gnjavila po zs...
Začetnica
| ZAČETNICA je napisal/a: |
| Tak: slavnostno oznanjam, da pridem!!! In da mam Jelenčkovo zraven, ker mi je tolko gnjavila po zs... |
Hvale mam že poln žep, raje speči kaj, pa tisti puder zraven prinesi!
Začetnica
O, super, pol se vidimo!!!!!!! Yes!!!!!!!!!
lidka [sonce]
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
