Odposiljanje ...

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

tema odprta - 10. jan 2003 8:50 | ogledi: 1.831 | odgovori: 8

Zivjo!

Danes, ko sem nekaj napisala za v forumu, in malo kasneje ko sem hotela odposlati voscilnico mi je napisalo naslednje:

Opozorilo: Stran je potekla Zahtevana stran je bila ustvarjena z uporabo informacij, ki ste jih poslali v obrazcu. Ta stran ni več na voljo. Zaradi varnosti vam Internet Explorer teh informacij ne bo samodejno ponovno poslal.

Če želite znova poslati svoje informacije in si ogledati spletno stran, kliknite gumb Osveži

Kaj bi bilo narobe? Ali imam mogoce jaz z IE kaj narobe ali kaj bi bilo

Tatjana

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

10. jan 2003 8:52

Vidim, da se je potem tako v forumu izpisal kar 2x .. in voscilnica se je prav tako poslala 2x Tatjana

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

10. jan 2003 8:54

Aja pa ce kliknem na KLICAJ pri smeskotih ... se izpise VPRASAJ.... Tatjana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. jan 2003 10:44

Ko pošljete določen formular in kliknete na osveži vas IE vpraša če želite ponovno poslati informacije (zapomne si, da ste v bistvu prišli iz formularja). Zato ste tudi poslali sporočilo dvakrat. Nič hudega ni. Hm, klicaj ne dela, če ste na smeškota kliknili, če pa ste napisali klicaj v [] potem deluje [!]. Bom popravil! Hvala za opozorilo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije PS - Vidim da klicaj nikakor ne deluje

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

10. jan 2003 11:28

Ah. Sej ce bi malo bolj natancno sama prebrala, bi lahko to ugotovila.. se opravicujem zaradi moje nenatancnosti , ker sem vam nalozila nekaj dela oziroma pisanja Tatjana

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

10. jan 2003 11:33

Zakaj je pri smeskotih v prvem stolpcu smesko --> [strinjanje] enako kot v drugem stolpcu smesko --> [zloba] Tatjana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

10. jan 2003 11:44

Da vidimo, če dela zdaj klicaj: Tjanca: Ikoni za strinjanje in zlobo sta po nesreči enaki gre pa a zlobo. Bojan bo čimprej bo mogoče narisal novo ikonco za strinjanje, ki se bo avtomatsko zamenjala pri vseh sporočilih, kjer ste uporabniki izbrali "strinjanje"... Sicer so pa poimenovanja bolj okvirna, domišljija ima prosto pot. Zato tudi ko greste čez ikonco v forumu ne dobite izpisanega besedila, kaj pomeni. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

10. jan 2003 19:21

jernej: hvala za pojasnilo Tatjana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. jan 2003 12:58

Zdaj je Bojan spremenil "zlobo". Ta je zdaj bolj zloben kot prej oz. ko se je nehal strinjati je postal zloben . Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti