Študij
Veselo na delo pa študirat
Kjer je volja je pot
in tudi dosežen cilj![]()
20 let po maturi (torej pri 39 letih) sem se vpisala izredno na višjo šolo in sem jo tudi že končala. V letniku nas je približno polovica bilo "tastarih". Smo pa mi bolj rasturali, kot "tamladi". V roku smo končali, medtem, ko nekateri mladi še danes (po šestih letih) nimajo te diplome.
Kar pogumno!
stara| stara je napisal/a: |
20 let po maturi (torej pri 39 letih) sem se vpisala izredno na višjo šolo in sem jo tudi že končala. V letniku nas je približno polovica bilo "tastarih". Smo pa mi bolj rasturali, kot "tamladi". V roku smo končali, medtem, ko nekateri mladi še danes (po šestih letih) nimajo te diplome. Kar pogumno! stara |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
