Trend report in nasvet za šoping

mojcca  

član od: 20.9.2007

sporočila: 117

21. avg 2008 10:59

Moj največji problem kar se oblačenja tiče je tudi to, da strašno nerada probavam cunje in moram imeti prav poseben dan, da sem razpoložena za tovrstne zadeve. Včasih sem pa pri volji, je pa TR že bolj prazen:(( mojcca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. avg 2008 11:11

Moj največji problem pa je da težko dobim svojo številko. Sem bolj xs postave, takih številk pa ni ravno veliko, če pa so, jih ne naročijo dovolj. Vsekakor pa v nasprotju z Mojcco zelo rada probavam cunje, najraje kake odbite. Nazadnje sva se s prijateljico zgražali nad smešno modrovijolično, svetlečo, kratko fake usnjeno jakno, ko pa sem tisto grozoto v šali navlekla nase, je na mini črno krilo izpadlo neverjetno dobro! Samo pogum je treba imet, včasih čudne obleke izpadejo prav super ko jih oblečeš saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. avg 2008 14:13

Majdina, kdaj kuham - čez teden kuham po sistemu pogrej in pojej in sicer tako, da ob vikendih delam polivke in dušim zelenjavo delam silne golaže v pečici..., zamrznem in potem uporabim. Zjutraj dam iz zmrzovalnika in potem se stvar do popoldne že lepo odtali....tisti finiš od dvajsetih minut kuhanja - tega pa sploh ne štejem Fasungo v hipermarketu kupujem enkrat-dvakrat tedensko in sicer tako, da grem v trgovino v zadnji uri obratovalnega časa. Je mir, tako da lepo naštudiram produkte. Ozimnico kupujem pri stalnem dobavitelju, začimbe z vrta vzamem pri mami. Ribo v ribarnici lepo naročim po telefonu (stalni stranki se gre lepo na roke) v petek in potem sva v soboto zjutraj z junakom v ribarnici, kjer jo dvignem in potem na sobotnem ljubljanskem kofetu. Ampak, ko se glavnina odpravi do tržnice, smo mi že na koncu sobotne promenade..... No, nekje ob 13. uri je kosilo tako ali drugače že narejeno. Riba je v količinah za enkrat, velika večina ostalega je v velikih loncih za pogrej in pojej sistem...V soboto popoldne imam napade pečenja velikih peciv (petkovega melšpajza ne štejem za blazen napor) ali pa delam polivke in obroke iz naslova pogrej in pojej...ali pa delam testo za njoke za pogrej in pojej. Skratka, največ skuham ob sobotah, ob nedeljah se itak izživljam....in je med tednom čas za pohode po trgovinah pa kozmetičarka in te girlie stvari. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

24. avg 2008 0:12

My dear Vendy, sem do 15. septembra na dopustu, v MB, tako da kar pridi - sem med branjem zasledila, da me imaš v planu...

 

Sama oblačila pretežno kupujem po trenutnem navdihu - ko neko cunjo vidim in mi je všeč, jo takoj poizkusim - če mi pristoji, je potem še od cene in trenutne plačilne sposobnosti odvisno, ali jo kupim takoj ali v nakup potem doma  prepričam mojega moškega. Če mi ne pristoji, sem mirna že zato, ker sem se o tem prepričala in ne žalujem po nepotrebnem. Seveda upoštevam, da skoraj vsaka nova stvar gre z nečim skupaj, kar je že v omari, če pa o tem sploh ne razmišljam in kak kos oblačila kupim zgolj zato, ker mi je všeč, se na koncu izkaže, da ga lahko nosim v x kombinacijah...

 

Aja, Vendy, petrolej kostim pa že imam...sem v trendu, kaj?

 

Pa krasno šiviljo imam. Pokliče me iz trgovine z blagom  in reče: Imajo to in to, prideš ali kar vzamem? Ker ve, kaj potrebujem in kakšne barve mi pristojijo, običajno rečem le, naj vzame, jaz pa pridem kasneje plačat. Potem mi še samo datum probe sporoči in pa kakšno o detajlih novega oblačila rečeva...

 

Če povem, da sem si v NEw Yorku od vsega, kar je tam na razpolago, domov prinesla ene tangice Calvin Klein (ker so bile take lepe olivno zelene barve in jih ne morem nosit pod bele hlače in krilo...) in predpasnik z motivom metroja, je jasno, kako sem mahnjena na shopping.

 

Mamamia

mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. avg 2008 0:25

vendy, si me spomnila, moram se naročit h kozmetičarki na mesečno razvajanje... Kar se pa cunjic tiče, sem jaz letos čisto mimo - kupujem samo športno športne zadeve - kar se tiče bicikliranja, laufanja, plezanja in hribov. Ostalo pa vse kombiniram, sem samo dopolnila barvni spekter in si prvič v življenju omislila majčko s polo ovratnikom. O krilcih pa raje ne bi, letos so zaradi plezalno obarvanih kolen pri meni malce iz mode.

Loni Makaroni

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

11. dec 2008 10:37

Potrebujem modni nasvet. Dobila sem zelo seksi gležnarje obrobljene z mufom. Povrhu vsega so ozki, tako da se me lepo oprimejo, kar je sicer pri mojih nogah zelo redko. Do nedavnega sem bila prepričana (pravzaprav sem še vedno), da grejo gležnarji zgolj in izključno k hlačam. Ti so mi pa tako zelo všečni, da bi jih rada kdaj tudi pokazala, ne da jih vedno sramežljivo skrivam pod hlačami. Problem je, da sem mi v kombinaciji s krilom takoj pojavi slika "mame" z dolgim krilom in gležnarji. Njena podoba v noge je v stilu "ubijalke strasti". Imate (v to sem prepričana) kakšen pameten nasvet? mimika

muca1  

član od: 22.8.2007

sporočila: 57

11. dec 2008 10:48

Pozdravljena, morda bi kratko krilo na A, morda tako na balon z seksi nogavicami. muca1

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

11. dec 2008 11:04

Kaj pa če probaš z ozkimi hlačami, tako da gležnarje potegneš preko hlač. K

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

11. dec 2008 11:13

Zagotovo gre, še posebej, če imaš suhe in dolge noge! veverica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 11:44

Gležnjarji grejo na krilo, je pa potrebno prej preizkusit na katero, kakšne dolžine in kroja. Evo, meni so tile tazadnji na fotki full všečni. lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti