Trend report in nasvet za šoping

Volkica  

član od: 18.6.2008

sporočila: 59

20. avg 2008 15:43

He he, Vendelina, tebe je pa fanj met zraven, ko se gre po nakupih Letošnje modne smernice mi delujejo kar ql, samo cigaretastim hlačam pa metalik dodatkom se bom rajši odpovedala Sicer pa sama v osnovi načeloma prisegam na klasiko in potem dokupujem, kar mi je všeč, par kosov na sezono, za poživitev in popestritev. Če se v nečem ne počutim, pa tega ne bom navlekla nase, pa naj bo še tako modno (recimo balonska krilca, ne ne, še dobro da se poslavljajo ...) Volkica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. avg 2008 8:51

Aja za ta tečaj sem se mislila prijaviti, če se kaj sprejemaš... Začetnica[/citat] Brez problema. Lahko na Lj lokaciji ali na MB lokaciji - moram itak malo darling mamamio obiskati. Sem pa včeraj naredila preverko za moška oblačila: Blazno veliko je vijoličaste in to v srajcah in tudi v kežual liniji. Kar zmorejo nositi temnolasi in temnooki lepotci, ostalim pa toplo odsvetujem. Je tudi blazno veliko antracit sive v različnih materialih. Na oblekah je to v svetleči izvedbi - ena super mešanica volne in mikrofiber in ne vem še česa. Potem se zraven fino kombinirajo sive majice in srajce. Aja, če je obleka iz svetlečega materiala, potem je srajca mat in obratno. Vse skupaj je bolj oprijeto. Od poletnih širokih srajc in širokih bermud se bodo morali fantje na bolj tajlirane zadeve ponovno navaditi. Srajce do velikosti L so tudi tajlirane, v naši XL in XXL pa tega seveda ni. Videla sem tudi nekaj zanimivih pulovrov ki gredo v tunika stil, pa nekaj jaken, ki spominjajo na zgornji del kimona. To je za visoke in vitke in z bolj artistično senzibiliteto tipo Maxim Mrvica. Pa totalno sem navdušena nad serijo spodnjega perila. Končno se lahko fino kombinirajo majčke in bokserice! Sicer se tale trend v zadnjih sedmih letih blazno izboljšuje. BTW, med ogledom moških oblačil sem mimogrede opazila še nekaj super čevljev in sem se potem z močjo volje prepričala, da jih trenutno ne potrebujem. Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

21. avg 2008 9:02

Vendelina jr. je napisal/a:
Blazno veliko je vijoličaste in to v srajcah in tudi v kežual liniji. Kar zmorejo nositi temnolasi in temnooki lepotci, ostalim pa toplo odsvetujem. Vendelina jr.
Kot nalašč za mojo "čokoladko". Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

21. avg 2008 9:12

Jp, včeraj sem bila na moškem čekingu. Svetleči materiali, so mi sicer všeč. Pa veliko ruskih ovratnikov, je moj nekaj pomeril, pa sem mu rekla, dvigni desnico, saj si kot naci, : ) (je pač minimalist, pa totalno zabrit, brez las...).

lidka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

21. avg 2008 9:19

Moj ima sicer tako službo, da ima zelo casual stil. Torej kavbojke, kakšna Marc O"Polo majčka (ja strašno drago), kakšna srajčka na easy. Njegove naj barve (za zgornje dele) pa so oranžna, živo zelena, rdeča - glavo bi mu odšraufala... Ampak njemu res vse paše - 1,97 cm, blizu 100 kg (ki se pri tej višino strašno dobro porazdelijo na prava mesta), rjavi lasje, tople rjave oči in temna polt. Za kake posebne priložnosti ali za "večerni izhod" pa si obleče kake lepe hlače, salonarje in kako bolj fino srajco in mislim, da bi mu lahko uturila eno v vijolični... Začetnica

mojcca  

član od: 20.9.2007

sporočila: 117

21. avg 2008 10:16

Joj ko vas takole berem, opažam, da sem totalno OUT in včasih skoraj nimam pojma, o čemu pišete. Sem pa res ena nezainteresiranka za modo, da ne govorim o tem, da tudi po nekaj let nosim iste cunje in veliko trgovin, o katerih govorite, sploh ne poznam. Blagor vam - kje pa najdete čas za takšna letanja in opazovanja? Vsaka čast. mojcca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. avg 2008 10:33

mojcca je napisal/a:
Blagor vam - kje pa najdete čas za takšna letanja in opazovanja? mojcca
Če ti je to hobi in uživaš v tem, potem si zlahka vzameš čas. Vsaj jaz. Se zadovoljim tudi samo z opazovanjem saša

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

21. avg 2008 10:35

Jaz tudi, si vedno vzamem čas, da naredim magari kak obhod, pa čeprav traja 2-3 min...

lidka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. avg 2008 10:48

Tak obhod spada v tisih 10 minut ko na izhodu iz službe mentalno šaltam v zasebno življenje. Sicer pa vaja dela mojstra in zdaj zmorem že v petih minuta marsikaj pregledati.... Vendelina jr.

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

21. avg 2008 10:49

Kdaj pa kuhate? Majdina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti