Trend report in nasvet za šoping

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

20. avg 2008 14:24

Saj si se zelo potrudila s tem pisanjem, ampak ljudje dragi, da bo meni nekdo narekoval, kaj naj nosim - ne, hvala! Imam lasten okus in mi je gladko vseeno, kaj je "in" in kaj je "out" in kaj moraš imeti in česa ne smeš dati nase pod nobenim pogojem ... Življenje je prekratko, da bi se s tem ukvarjala. sara

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

20. avg 2008 14:26

sara se ti pridruzujem. Majdina

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

20. avg 2008 14:27

Predvidevam, da hodiš v Bershko ipd. v Lj... Kako je tam? V mb so cunje samo za smrklje, pa se mi zdi, da tako zanič... da bo razpadlo, če bom preveč raztegnila. Kaj me najbolj razjezi je pa to, da majčka v Orsayu stane enako kot Espritova... Jaz si sicer tudi kupim kaj tam, ampak če je res znižano, sicer raje kupim kaj boljšega. Sem že preveč cunj vstran zmetala... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

20. avg 2008 14:32

Sy je napisal/a:
Začetnica, nisem vedla, da tud takšne moške delajo, ki si vzamejo čas za ogledovanje po trgovinah
Moraš videt, ko sta se z njegovim naj kolegom spravla na Dunaju po Mariahilfer strasse, midve z njegovo sva kot dva cucka hodile za njima in jima nosili vrečke. Boženedaj, da bi šli v kako žensko trgovino... In ja Vendy, oba sta XXL, pod 100 € ni kavbojk, kaj šele čevljev! Začetnica

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

20. avg 2008 14:47

jasna1 je napisal/a:
< in Promod.
Kje je Promod trgovina v Ljubljani!

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. avg 2008 14:54

Ojoj, tam sem bila že jaz brez živcev. Dunaj, ja...

 

Bejbe, nobeden vam ne zapoveduje, kaj oblečt, obut in kaj nosit. Nobeden. Se pa vsako leto pojavijo modne smernice, ki narekujejo, kaj se nosi "bolj". In če tega nimaš oblečenega, tudi nobene škode, jasno. Jaz se na modne smernice oprem le toliko, da vem, kaj se dogaja, kupim pa tako tisto, kar mi je všeč. In ker imam vse omare polne cunj, praktično dokupujem. In če se letos nosi petrolejasto zelena, ki mi je po drugi strani še zelo všeč, zakaj ne?

In mene zadeva zanima in mi je to všeč. Oblačenje nasploh. In mejkap, nalič še posebej. (sem zadnjič gledala da imam vsaj 30 senčil, da ne rečem kakega več v uporabi...)

 

Za moškega naredim tako kot Vendy. izvidnica potem pa skupaj.

lidka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. avg 2008 15:07

Jaz se v LJ kar oblečem. Zadnji dve leti ni več toliko cunjiš in poceni elastiš robe za 10 EUR, kot jo omenjaš, da je v MB. Italijanske številke v osnovi niso za nas, zato pri sosedih, če sem ravno tam, kupujem samo čevlje. Drugače je pa modrost moje mame, da se ne kupi nič, če nimaš že doma vsaj treh kombinacij, ki grejo zraven. In ima mama vedno prav. S to metodo lepo nadgrajujem malo starega in nekaj novega in en dražji kos in en H&M, pa gre. S to metodo reciklaže sem iz čistilnice prinesla ene hudevolnene črne kratke hlače, ki sem jih kupila pred šestnajstimi leti, ko so bile tudi moderne. Samo da sem jih takrat kombinirala z maksi škornji čez koleno, zdaj jih bom pa z debelimi enobarvnimi nogavicami in enake barve puliji ter zraven eni nevarni šuhi. Vendelina jr. Meni je vse z oblekicami, modo, ličenjem od nekdaj zanimalo in s to materijo se blazno razvedrim. Sem tudi že marsikatero kolegico naučila skrivnosti dobrega šopinga in veščine, kako se za celo sezono opremiš za 400 EUR in manj. In so bile blazno navdušene, pa njihovi partnerji tudi. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 20. avg 2008 15:18:15

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

20. avg 2008 15:11

rdkapica je napisal/a:
jasna1 je napisal/a:
< in Promod.
Kje je Promod trgovina v Ljubljani!
City park in Mercator center Šiška saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. avg 2008 15:18

Pa v Supernovi na Rudniku tudi. Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

20. avg 2008 15:30

Vendelina jr. je napisal/a:
Meni je vse z oblekicami, modo, ličenjem od nekdaj zanimalo in s to materijo se blazno razvedrim. Sem tudi že marsikatero kolegico naučila skrivnosti dobrega šopinga in veščine, kako se za celo sezono opremiš za 400 EUR in manj. In so bile blazno navdušene, pa njihovi partnerji tudi. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 20. avg 2008 15:18:15
Enkrat je Jennifer Aniston rekla po tv, ko sem še jaz bila bolj mala pupa, da je njena mama rekla, da ko je slabe volje, si naj naliči oči in da je vedno delovalo. In kot si rekla, mama ima vedno prav, pa čeprav ne moja in preverjeno - deluje tudi pri men. Naličim si oči ali si kupim nov glos (kot smo se v eni vroči temi pogovarjale), ali si za spat oblečem seksi srajčko (če tudi spim sama)... Zdaj si sicer nekega razvajanja kaj dosti ne morem privoščiti, ker nimam € , ampak takrat, ko si, pa je zadovoljstvo na višku! Aja za ta tečaj sem se mislila prijaviti, če se kaj sprejemaš... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti