Zlate ribice

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

19. avg 2008 10:26

Zlate ribice so, v primerjavi s kakšnimi drugimi tropskimi ribami, zelo trpežne. Tretjino vode jim brez strahu lahko zamenjaš samo enkrat v mesecu. Prepogosto menjavanje lahko neugodno vpliva na ravnovesje bakterij, ki so potrebne za normalno funkcioniranje akvarija. Zato tudi filtra ne spiraj pod tekočo vodo, ampak v tisti tretjini vode, ki si jo vzela iz akvarija. Kot pravim, zlate ribice niso tako zahtevne, če pa boš kdaj želela obogatiti svoj akvarij s še kakšnimi drugimi (tropskimi) ribami, potem je vredno upoštevati kar sem napisala zgoraj. V tem primeru pa ti manjka še grelec, saj je optimalna temperatura od 24 do 26 stopinj C, za kakšne bolj "posebne" sorte kakšna stopinja več ali manj. Glede kamnov: bodi previdna, da v akvarij ne daš kakšnih, ki vsebujejo tudi apnenec oz. kakšne težke kovine, saj boš drugače kar kmalu za ribicami. Če želiš te vrste dekoracijo, je najbolje, da kar v trgovini z malimi živalmi nabaviš vse potrebno. Seveda v akvarij ne stavi preveč kamnov, korenin, školjk ... ker lahko kmalu postane premajhen. macadamia Sporočilo je spremenil(a) macadamia dne 19. avg 2008 10:29:35

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

19. avg 2008 11:05

no, jaz sem na prejšnji strani mislila PRAVO travo. klavdija

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

6. sep 2008 8:42

še enkrat sem si sedaj vse prebrala, sedaj me pa še zanima naslednje: enkrat na mesec naj jim menjam tretjino vode, drugi dve tretjini stare vode pa pustim za naprej? Potem jim ni potrebno nikoli menjati celotne vode? Se pa moram pohvaliti da so vse tri ribice še žive in da prav uživajo ariella

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

8. sep 2008 15:47

Mi pa menjamo eno tretjino, enkrat na mesec. Imamo pa filter. Imamo dve tako veliki ribici, da sta že za pojest Imamo pa drug problem - no, so rekli v trgovini, da sploh ni problem - namreč iz zlatih ribic sta postali snežno beli ribici - skratka izgubili sta pigment - pa je prava hrana in raznovrstna in prava luč,.... Ve kdo kaj narediti, da bi se zopet obarvali? lp, vanjatajnsek

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. sep 2008 18:46

Ma, vanjatajnsek, če praviš, da sta že tako veliki, da sta že za pojest, sta verjetno tudi stari - osiveli sta, osiveli oz. od starosti pobeleli . Hecam se, seveda, na žalost ti pa kaj koristnega ne vem svetovati. Na spletni strani Tukana sem prebrala, da se zoper to ne da narediti nič.

http://209.85.135.104/search?q=cache:kd66TcGiGD0J:m  mičkeno si še tole oglej

Lp

cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 08. sep 2008 18:50:03

Zdenkica  

član od: 12.6.2004

sporočila: 251

8. sep 2008 20:28

Take, pisane so moje v ribniku. Ene so rdeče, druge bele, tretje črne, ene kombinirane - po hrbtu rdeče, po trebuhu bele ali črne in obratno. Vse sorte so pisane. Mislim, da z njimi ni nič narobe, saj moje spreminjajo skoz barvo, pa še vse živijo. Imam pa jih že 11 let.

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

9. sep 2008 10:18

Si sigurna, da imaš zlate ribice - morda pa imaš koi-e. lp, vanjatajnsek

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

9. sep 2008 10:45

Tiste črne so pajčolanke. Jih imam tudi sama,pa tudi zlate. V buči se ribam ne piše dobro(se jim žvljenska doba razpolovi).Priporočam navaden pravokoten akvarij. Hrani jih dvakrat na dan (sama jih zjutraj in zvečer,en ščepec une hrane za 4 ribe) Če jo ne pojejo v nekaj minutah,so dobile preveč. Če kupiš filter,potem ti akvarija dolgo ni treba čistiti, kar se definitivno splača. Ker se boste kmalu naveličali vsak drugi dan menjati vodo. Bakterije, ki jih ponavadi dajo zraven,pa tudi neko barvilo so zato,da v akvariju vzpostaviš neko biološko ravnoveseje,da čimbolj približaš naravnemu okolju. evagirl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti