Otroški rojstni dan

Aljo  

član od: 19.10.2005

sporočila: 90

tema odprta - 12. avg 2008 7:36 | ogledi: 3.700 | odgovori: 3

Dobro jutro!

Verjetno ste se kdaj že o tem pogovarjali, vendar vseeno prosim za nasvet ali pa vsaj link.

Imeli bomo praznovanje za našega dveletnika.

Nekaj bo odraslih in nekaj otrok.

Spekla bom čokoladno torto z avtomobilom.

Kaj še narediti zraven?

Sadje bo na mizi, pa sladoled na koncu.

Maloprej sem našla recept za pitulice in bom to probala.

Spekla bom še eno pecivo, vendar ne vem katero, prosim za nasvet.

Razmišljala sem o pici, vendar nisem preveč prepričana.

Narezek se mi zdi morda malce dolgočasen.

Vnaprej hvala za nasvete.

meri

Aljo

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

12. avg 2008 8:02

Kanapejčki, mufini takšni in drugačni, mini pizze, mogoče kaj na žaru : piščanec, nabodala..itd. patty

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. avg 2008 8:50

sadna nabodalca lahko namesto testa za pice obložiš krompirjevo rezino lahko pa narediš tudi obložene kruhke namesto narezka ali narediš izdolbeno lubenico in jo napolniš s sadjem če pa boš imela žar potem pa si lahko otroci kar sami na palici spečejo kruh,mini hrenovko papriko,koruzo,zagotovo jim bo bolj ostalo v spominu,kot pa tisto kar bo samo na mizo prinešeno je že res da je to zabava za dvoletnika,vendar tudi ti lepo sodelujejo,če je narejeno na njihovi stopnji razvoja anaeva

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

12. avg 2008 8:57

Jaz sem sicer vedno delala narezek, zaradi ljudi, ki radi jejo salame. Posebej naredim sirno ploščo, da se ne mešajo vonji in okusi. Pa one mimi pohane piščančje zrezke. Kombinirala pa sem s pico za otroke, raznimi namazi, (tunin, z bučnim oljem, sirov...) in različnim kruhom, popečenim, čebulnim, česnovim... Pitulice. Kakšno pecivo. Kisle kumarice, olive, čebulica, paprike, rezana sveža zelenjava. Par solat, kiki, testeninska, ameriška, tunina, krompirjeva.

Torta, piškoti itak vedno, to pač paše zdraven.

lidka

Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 12. avg 2008 08:58:27

Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 12. avg 2008 08:59:12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti