Reductil - tablete za hujšanje

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

tema odprta - 29. jul 2008 10:40 | ogledi: 8.505 | odgovori: 4

Živjo.

A je že kdo hujšal z Reductilom - tablete se pri nas dobijo samo na recept. Smiselne so pri IBM nad 30. Zanimajo me vaše izkušnje.

Hvala in lep pozdrav.

Lakica

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

29. jul 2008 10:46

Jaz sem z eno škatlico izgubila 7 kg. Odkar sem prenehala z jemanjem (že 2 meseca), nisem dobila nobene kile nazaj. Meni je zelo vredu, res pa je, da moraš biti popolnoma zdrava, ker imajo kar veliko možnih stranskih učinkov. jaz nisem trpela za nobenim in sem jih dobro prenašala. Taia

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

29. jul 2008 15:25

Tablete ti nič ne pomagajo, če nočeš, da ti pomagajo. Njihova poanta je, da zavirajo apetit in posledično manj ješ in ti to preide v navado. Jemati jih moraš ene 6 mesecev, če po temu ni željenega zmanjšanja teže je brezveze metati denar stran. Aha pa so samo za hujšanje pod zdravniškim nadzorom, torej ti jih predpiše zdravnik (na bel recept). Še vedno se moraš pa tudi sam malce potruditi, da dvigneš rit s kavča in začneš migat! Čudežne tabletke, ki bi povlekla iz tebe 10 kilc takoj ko bi jo pojedla pa ni. Urša

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

29. jul 2008 16:17

urssa je napisal/a:
Tablete ti nič ne pomagajo, če nočeš, da ti pomagajo. Njihova poanta je, da zavirajo apetit in posledično manj ješ in ti to preide v navado. Jemati jih moraš ene 6 mesecev, če po temu ni željenega zmanjšanja teže je brezveze metati denar stran. Aha pa so samo za hujšanje pod zdravniškim nadzorom, torej ti jih predpiše zdravnik (na bel recept). Še vedno se moraš pa tudi sam malce potruditi, da dvigneš rit s kavča in začneš migat! Čudežne tabletke, ki bi povlekla iz tebe 10 kilc takoj ko bi jo pojedla pa ni. Urša
Tukaj pa se jaz popolnoma strinjam. Če nimaš govorilnih ur sam s sabo in ne razčistiš v glavi glede prehranjevanja, ti tudi tablete ne bodo pomagale. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti