Krema za zaviranje rasti dlak

yoy  

član od: 7.1.2008

sporočila: 58

tema odprta - 27. jul 2008 16:02 | ogledi: 7.138 | odgovori: 40

Zdravo

Imam eno vprašanje in upam da mi bo katera znala pomagat.Poletje je tu in z njim tudi vedno nadležno britje in depiliranje itd.......in me zanima če katera ve če obstaja kakšna krema ki zavira rast dlak na nogah ker jaz se moram briti vsak dan in mi gre že kar na živce.

Lepo prosim če mi napišete katera je in kje se kupi,

Hvala LP

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

27. jul 2008 16:12

Po mojem, sicer skromnem poznanstvu krem, so te kreme larifari. Sem že enkrat kupila eno Johnsovovo, naj bi zavirala rast in preprečevala uraščanje dlak. Nič od tega. Sedajle sredi sezone najbrž moj nasvet ni najbolj na mestu, vendar je depilacija prava stvar zate. Lp gaja 1

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

27. jul 2008 17:20

Meni se po nogah ni treba briti vsak dan, saj mi rastejo počasi. Veliko večji problem je bikini predel. Če se brijem, sem potem vsa pikasta, ne glede na to s čim se namažem po britju. Depilacijske kreme sploh ne učinkujejo, saj imam precej močne dlake, pa še občutljivo kožo. Če se pa voskam, pa grooozno boli, saj mi priteče tudi kri, tako globoke korenine so. Koža je pa potem res lepa, ko se umiri. Kako pa ve rešujete ta problem? Tatjana

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

27. jul 2008 19:52

No,to pa tudi mene zelo zanima!Če ima katera kakšno pametno rešitev,naj le pove! ela

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

27. jul 2008 20:17

Uporabljajte brivnik in ne bo več vraščenih dlak in pikic. Z britvico si vedno raniš kožo in se pojavijo pikice. Z depiliranjem se pojavijo vraščene dlake, depilacijske kreme so pa kemija.

Sonja

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

27. jul 2008 20:34

Letos sem eksprementirala z voskom. O groza ... Saj me je sram povedati koliko časa sem ga spravljala dol in kakšne noge sem imela (Kot da bi me gnali prek trnja, še sedaj se mi pozna, pa je preteklo že kar nekaj vode[!]) Problem je bil v tem, da se ni strdil ampak se je vlekel kot čigumi z enega konca na drugega, kakšna je bila kopalnica, vse se je limalo, groza! Še sreča, da sem se tega podviga lotila po službi, saj bi v nasprotnem primeru morala ostati doma. Sreča je tudi, da se nisem depilirala po bikini predelu Kupila sem ga v neki zeliščni lekarni, katere se sedaj nadaleč ogibam. Z voskom se nisem depilirala prvič, a mislim, da se sedaj prav kmalu ne bom Za lepoto pa je potrebno potrpet anitram1

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. jul 2008 20:50

Anitram, ne vem, s katerim voskom si se igrala, ampak pri tistih, za katere jaz vem, pač ne čakaš, da bi se strdili, ker se ne. Namažeš jih na kožo, pritisneš na vosek platneni ali kakršen koli že trak in na hitro potegneš. Pravzaprav vse piše v navodilih. Dol ga spraviš pa z oljem. Lep pozdrav, Sonja

Callista  

član od: 30.11.2006

sporočila: 34

27. jul 2008 21:00

Če se že spravim depilirat z voskom, potem absolutno uporabljam samo že navoskane lističe, katere pritisneš na kožo in potegneš. Hitro in brez pacanja. O bolečini pa raje ne bi ;) . Drugače pa gel za britje in britvica, pa je. Callista

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

27. jul 2008 21:49

Jaz za noge uporabljam depilator. Za bikini predel pa o groza......... Vedno tiste boleče pikice, pa še dlačice, vsaj meni se zdi, vedno takoooooo hitro zrastejo. Nekje sem prebrala, da bi moral za bikini predel vsakokrat uporabiti novo britvico. Če kaj veste o tem ali depilaciji bikini predela, prosim javite. Čez 1 teden odhajam na morje in moram to urediti. Lp, korosica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. jul 2008 22:12

Meni se tu ne odpre povezava do izdelka, samo do Oriflamove strani z obvestilom.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti