Bosna(neum)

potrč  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1

tema odprta - 23. jul 2008 12:17 | ogledi: 2.757 | odgovori: 5

letos smo se odločili da bi šli radi na dopust v neum v penzion hotel adria. Če je že kdo bil v tem hotelu ali pa v neumu bi želel slišat važe mnenje

potrč

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

23. jul 2008 12:41

Bila sem v Neumu dve leti nazaj in meni je bilo lepo. Bila sem v hotelu Neum, ki je mislim, da sedaj že obnovljen...vsi kompleksi so blizu morja, plaža je s kamenčki, zelo zasedena, saj jo je pač malo. Gostinska ponudba je velika, hrana dobra, vse poceni. Omeniti moram, da je Neum na odlični lokaciji za izlete, ogledala sem si Dubrovnik, Korčulo. Mislim, da dopust ne bo slab, če ste le kanček preprosti. Jaz vedno rečem, ne komplicirati, ko si že enkrat tam, sprejmeš to kar je in si narediš dopust čim lepši. patty

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

23. jul 2008 12:55

Mi smo bili pred tremi leti v tem hotelu, potrč. Bilo je super! Zelo velike sobe, lepo opremljene, edino čiščenja ne poznajo... V desetih dnevih niso niti enkrat posesali! Hrana je bila zelo dobra, sicer je pri nas takrat pisalo, da je zjutraj samopostrežni zajtrk, kar pa ni bilo res... na mizi te čaka maslo, marmelada, sir, vse ostalo moraš pa naročiti! Je pa res, da nikoli nismo čakali več kot pet minut, da smo željeno dobili na mizo. Pripravijo ti pa vse, od hrenovk, do omlet, jajca na sto načinov... Mi smo prosili eno jutro, če bi otroka lahko dobila palačinke, pa tudi ni bilo problema, so celo vprašali, če bi jih s čokolado, orehi, nutello ali marmelado! Edino, kar je mene motilo je to, da je ta hotel v hribu in je bilo do plaže več kot 100 stopnic...saj dol še gre, ampak gor ela

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

23. jul 2008 13:00

Ela, na tele stopnice sem pa že malo pozabila....se vidi, slabo hitro pozabiš. patty

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

24. jul 2008 10:10

patty je napisal/a:
Ela, na tele stopnice sem pa že malo pozabila....se vidi, slabo hitro pozabiš. patty
Ja, res je! No, zaradi stopnic mene Neum ne vidi več! ela

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

26. sep 2008 18:26

Mene pa zaradi umazanije in zanemarjenosti. Letos sem bila zadnjič tam. lili_stef

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti