Beko pomivalni stroj

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

tema odprta - 12. jul 2008 16:13 | ogledi: 3.250 | odgovori: 5

Imam vprašanje za vas,mogoče mi bo kdo znal svetovati...Kupila sem pomivalni stroj Beko DIS 5830.

Ker so navodila za uporabo zelo skopa,oziroma saj so vredu,ampak manjkako določene podrobnosti,kot naprimer,kdaj se stroj samodejno ustavi,kako nadaljuje program...zgodilo se mi je ,da mi je stroj po navodilih opral posodo(pere vredu)in kontrolna lučka je ugasnila tako kot mora.

Pri naslednjem pranju,pa je lučka tudi po končanem pranju svetila in tu v navodilih piše da je potrebno iz stroja izčrpati vodi(kar sem storila).

Problem pa je v tem, da ne vem zakaj se je program ustavil...zakaj se pranje ni dokončalo in zakaj je v stroju ostala voda???

Mogoče kakšna izkušnja ali nasvet??

Darja -

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

12. jul 2008 18:14

Oj. Tudi mi imamo nov pomivalni stroj Beko, pa tista lučka tudi včasih sveti kar "nekam tja v tri dni", potem pa enkrat kar neha, pomiva pa vedno v redu... Problem je edino pri plastičnih posodicah, ima voda očitno tak pritisk, da jih obrne, posledično seveda niso pomite, sedaj jih pa ponavadi založim ali pokrijem, pa je v redu... lp pero

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

12. jul 2008 18:51

Ja to je tista lučka,ki naj bi ugasnila,ko je posoda oprana...danes naprimer mi je včeraj pa ne... Darja -

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

12. jul 2008 20:36

Totalno je zmešana, pa včasih med pomivanjem sveti včasih pa ne...Očitno jo malo vreme daje...lp pero

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

13. jul 2008 17:59

Ja, jaz sem imela strah ,da je kaj narobe,saj je stroj v garanciji.Danes je bil priden in normalno opral posodo, lučka je ugasnila,pa tudi zapiskal je ko je končal... Darja -

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

13. jul 2008 18:24

Saj se navadiš, hehe pero

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti