Rabljene knjige za gimnazijo

neznan uporabnik

3. jul 2008 10:14

Roncolino, očitno imajo v učbeniškem skladu samo toliko učbenikov, kolikor jih rabijo, da pokrijejo en letnik, ker bi sicer morali imeti za tiste obvezne predmete dvojno število učbenikov, da bi si jih maturanti lahko v 4. letniku še enkrat sposodili. Tako pač je. Se je pa dobro pozanimati pri prejšnjih gimnazijcih kako je s tem, da potem v 4. letniku ni nepotrebne panike in stroškov. tedi

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

4. jul 2008 10:26

Tedi drži.Pa fino je,če imaš kakšnega sorodnika,ki je že konec gimnazije,ali pa kakšnega prijatelja... Večina jih je tako prijaznih,da ti jih za kakšno leto posodijo. Sicer se pa tudi v Antikvarjatu dobijo poceni sprejemljivi učbeniki.Bolje kot nič :) Roncolino

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

4. jul 2008 19:55

tedi, popolnima nemogoče je, da bi šola imela toliko učbenikov, kot je dijakov na šoli. Presodi: če bi vsak od 1. letnika zadržal učbenike do konca, bi morali imeti vseh učbenikov 1. letnika enako število, kot je dijakov na šoli, drugega potem kot je dijakov 1., 2. in 3. letnika,.... Ne pozabi, da je predmetov na letnik okoli 12....Znaš izračunati, koliko učbenikov bi to bilo, če ima šola po 5 paralelk (to je 160 dijakov) na letnik? So pa seveda tudi večje šole.

Mislim, da je dosti bolj pametno, da je pač učbeniški sklad, potem v 4. letniku pa si vsak na sejmu ali v antikvariatu kupi (in po maturi proda) učbenike iz prejšnjih let, ki jih potrebuje. V zaključnem letniku je le 5 maturitetnih predmetov, in nikakor pri vseh ne potrebujejo vseh učbenikov.

rimljanka - zasebno mnenje

AngelGirl88  

član od: 25.11.2007

sporočila: 25

7. jul 2008 15:12

Jaz imam kar nekaj ucbenikov tako da ko bos tocno vedela katere rabis mi lahko posljes pm ali pa poklices na 040 791 683 ker je res izbire veliko in ti pac ne bom prodajala zadev katere ne bos rabila lp AngelGirl88

Alcika  

član od: 14.9.2008

sporočila: 192

9. dec 2009 21:38

Da ne odpiram nove teme, bi rada vprašala, če ima kdo doma kakšen izvod knjige GOSPODARSKO POSLOVANJE 3 in 4, avtorjev SCHNEIDER WILFRIED, POTOČNIK, za program ekonomski tehnih, letnik izdaje ni pomemben. Hvala in lp Alcika

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

11. dec 2009 12:26

Tudi mene lahko kontaktirate na zasebno pošto, ker imam praktično vse od 1. do 4. letnika gimnazije. Dva sta bežigrajsko (eden letos junija) uspešno zaključila in so knjige res fajn LP juma

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

11. dec 2009 20:48

juma je napisal/a:
Tudi mene lahko kontaktirate na zasebno pošto, ker imam praktično vse od 1. do 4. letnika gimnazije. Dva sta bežigrajsko (eden letos junija) uspešno zaključila in so knjige res fajn juma

Malo rabljene, ali kaj?

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

14. dec 2009 14:18

He, he, saj veš, da mame bolj malo vemo, koliko so zares rabljene. Dokler so bili rezultati res dobri, me je malo manj zanimalo. Če ne bodo v prihodnje, me pa zanima, tudi če so to knjige za faks. juma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti