Vinjete

Mygrace

sporočila: 6506

9. mar 2015 21:12

Kje je recept?

 

Mygrace

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

10. mar 2015 3:59

Limnol je napisala:  čeprav, se mi zdi, biblija področje vinjet zelo slabo pokriva. 

Katrca11

kozamurnik

sporočila: 2311

10. mar 2015 4:58

limnol je napisal/a:

Če iščeš avtomobilistične informacije na kuharskem forumu - potem je google resenično bolj logična izbira, ja. Tudi kar se biblijskih citatov tiče - čeprav, se mi zdi, biblija področje vinjet zelo slabo pokriva.



Sonja

Ja res, je, vinjeta  ne spada ravno na kuharski forum.

Kot ne spadajo  tud sprehanje psov pa dolbenje brezovih debel, pa  modni nasveti in še kaj bi se našlo.

Le kako da se avtorji, ki so si omislili naslov "ostale teme",  tega niso domislili?

Sem pa ob prebiranju takih in podobnih  biserov navdušena nad neverjetno solidarnostjo nekaterih članic.

Če eni zmanjka ostrine, pomaga druga.

Kotarca, maš prav, res  spominja na biblijo.

 

Reš se, kdo se more.

 



murnik

Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 10. 2015 05:04

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. mar 2015 6:46

kozamurnik je napisal/a:

 

Kotarca, maš prav, res  spominja na biblijo.

 

A mislita na babilonski stolp .  

V konkretnem primeru bi se  pa jaz, če ne bi bila vešča googlanja, domnevam, da tvoja mami verjetno res ni, pozanimala v Moravskih na recepciji. Prepričana sem, da imajo te in še veliko drugih koristnih informacij. Saj ena kavica pa res ni zadeva, na kateri bi se bilo treba pripravljatiin jo preštudirati  tedne vnaprej.

Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. mar 2015 7:08

Po moje ni bilo nič drugega kot polna luna ... :)

mamamia

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

10. mar 2015 7:57

Oh, nekaterim očitno pada priljubljenost in niso več zadovoljni s trenutnim nazivom. Zadnji, obupani poskusi obuditi nekdanjo slavo, pa čeprav z direktnimi lažmi?

No, ja kakor komu paše...

 

 

 

 

 

Issi

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

10. mar 2015 8:26

Vendelina jr. je napisal/a:
Ne, zakaj bi pa imela dve vinjeti? Ko ti bo pretekla ta, ki velja do februarja, boš pač kupila novo. In se boš takrat odločila, ali kupiš enoletno ali pa polletno (ker bodo povedadli, kdaj bomo šli na sateltisko cestninjenje).

Vendelina jr.

Vendelina o je satelitkem cestninjenju napisala leta 2008. Pa še nič od tega.

F r i n a

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. mar 2015 8:37

Nič. Pa polletnih vinjet za osebne avtomobile tudi ni več, samo še za motoriste.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti