Grčija

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

23. jul 2008 15:24

Bila dvakrat na Lezbosu, dvakrat na Limnosu in enkrat na Krfu. Vse službeno, vendar se mi je vedno dopadlo. Še posebej na Limnosu. Tam ni trum angleških turistov, o katerih je pisal Jernej. V Lonely planetu piše, da boš dvakrat jokal, če greš na Limnos. Ob prihodu in ob odhodu. Relativno pust in neprivlačen otok ti zleze pod kožo. mimika

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

4. sep 2014 18:49

Pozdravljeni!

Čez dober teden letim na Lezbos in me prav zanima ali je kdo že bil tam. Grčija mi je bila do sedaj res všeč, samo da sem vedno počitnikovala med sezono konec junija, julij. Samo enkrat sem bila na Kreti v začetku avgusta. No letos pa šele sedaj septembra. Rekla sva, pejva se mal pogret, ker je letošnje poletje res gnilo. No, tudi cene so sedaj ugodne.

Prosim, čakam na kakršnekoli podatke ali napotke o Lezbosu. Hvala!

 

 

buča

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

5. sep 2014 13:51

Draga Buča,

prijatelji prišli z Lezbosa: čudovit otok, se splača najeti motor ali avto za oglede, ne preveč skomercializiran, čudovite plaže in odlična hrana ( ne hotelska, seveda, domača v "mimogrede" gostilnicah). In ne predrago, so rekli, da se za 20 EUR (za 2) že preveč naješ, ker so hoteli poskusiti toliko stvari... Bi se še kdaj vrnili, a kaj, ko želijo poskusiti tudi drugje.

Imejte se skrajno lepo in sporoči vtise!!!

anaboleyn

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

5. sep 2014 20:38

Mi smo bili z avtom, na severu otoka, v kraju Petra. Apartma v 2 nadstropjih, ob plaži. Zelo čisto, prijazni domačini in za razliko od večine ostalih otokov neskomercializirano. Smo pa jedli v Mitiliniju, v luki najslabšo morsko hrano ever. Hobotnica je bila kot star štrik - vse ostalo nam je ostalo pa v zelo lepem spominu.

Tudi cene so se nam zdele zelo realne.

 

robida

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

12. maj 2015 14:17

Grčija.

Junij 2015.

Ne želim mrzlega morja. Želim hotel ob plaži, iz sobe pogled na morje. Nočitev z zajtrkom, maksimalno polpenzion. Ne maram skal na plaži, raje imam bel pesek. Hotel ne rabi imeti bazena (se v njem ne kopam); rabi pa imeti WI-FI

V Grčiji še nisem bila, tako da mi je popolnoma vseeno, kam me zanese pot...

Ima kdo kakšno "ful-fajn" spomin (link)?

Desanka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

12. maj 2015 17:17

To naselje je res super - sicer nisem bila tam na dopustu, ampak vseeno: bungalovi prelepi, hrana odlična, ampak zdi se mi, da cena ne more biti prav nizka. Pa tudi ne dam roke v ogenj, da je pesek res snežno bel.

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. maj 2015 17:24

Limnol, kot prvo, Desanka ni napisala cenovnega razreda, jaz sem pa pozabila napisat, da sem bila "na (podaljšani) konferenci" (saj veš, kaj to pomeni) 1998ga leta. 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 12. 2015 17:29

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

12. maj 2015 17:56

Uf, jaz pa 2008. Ampak ne verjamem, da se je v tem času kaj veliko spremenilo, lani marca sem se peljala tam mimo in je bilo od zunaj še vedno videti OK. Res pa brezplačen WiFi še nikoli nikjer ni bil zastonj. Pa za pogled na morje iz sobe tudi nisem 100% prepričana, ali je res bil ali ne - ampak če ga res potrebuješ, si ga pač plačaš.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti