
Rižek z lososom
http://www.mzz.gov.si/si/konzularne_informacije/pog
Slovenski državljani lahko v Črno goro vstopajo in tam bivajo do 30 dni na podlagi slovenske osebne izkaznice in turistične prepustnice, ki jo izdajo obmejni organi Črne gore ob vstopu v državo.
Na podlagi slovenskega potnega lista pa je bivanje brez vizuma na celotnem ozemlju Črne gore dovoljeno do 90 dni.
Tule lepo piše, da gredo lahko državljani Slovenije tako v BiH kot v Črno Goro samo z osebno izkaznico.
Je pan strani še več podrbnosti.
Mamamia
mamamia
Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 16. jun 2008 13:59:45Tudi midva sva šla dve leti nazaj do Črne gore čez Hrvaško po jadranski magistrali. Za nazaj si pa ogledala še vsa malo večja mesta na poti: Cavtat, Dubrovnik, Neum, Ploče, Omiš, Makarska, Split (najboljša ribja tržnica), Šibenik in Zadar. Sicer ni bilo v enem dnevu, vendar sva prišla domov polna vtisov. Jaz bi šla sigurno še enkrat po tej poti.
Pozdravček!Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Rižek z lososom

Takosi iz vlečenega testa – s trgano govedino, salso in pico de gallo