Pizza

neznan uporabnik

tema odprta - 13. nov 2002 15:00 | ogledi: 5.195 | odgovori: 26

Potrebujem recept testa za pripravo pizze.

Lep pozdrav!

Sabina

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. nov 2002 7:01

Sabina, Jernej je nekoč zapisal: Brskanik dela čudeže. Res je. Prepričaj se še ti!

neznan uporabnik

14. nov 2002 7:12

Tortica! Brskalnik je pripravljen ponuditi le dva čudeža, jaz pa iščem še tretjega, če dovoliš. Sabina Deržek

tanjam  

član od: 2.9.2002

sporočila: 159

14. nov 2002 8:18

Jaz pripravim testo za pizzo tako: v multipraktik dam cca 40 dag moke. Posebej v kozarčku zmešam 1 dl mlačnega mleka, 3 g svežega kvasa, žličko sladkorja in pustim kvasec vzhajati. Vzhajanega dodam moki, dodam žličko soli in 2 žlici olja. Vode dodam toliko, da testo odstopi od sten multipraktika medtem, ko se vrti-meša. Potem dam testo vzhajati, da podvoji. Potem pa veselo na delo. Raztegniti in.... Tanja

neznan uporabnik

14. nov 2002 11:36

Hvala za napotke. Iskala sem predvsem različno pripravljena testa. Uživajte v kuhi! Sabina

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. nov 2002 13:26

Sabina. nisem te hotela žaliti, ko sem predlagala brskalnik. Hotela sem pomagati in sem predhodno sama pregledala vse zadetke (forum in recepti) in ugotovila, da je toliko napotkov, da je škoda, da ne bi vseh videla. Tudi jaz sama bi bila bolj vesela takega napotka kot pa da čakaš in čakaš na utripajočo zvezdico , pa je ni in ni. Na brskalnik pa ob obilici skrbi , ki jih imamo, včasih kar pozabimo. Veliko uspehov pri peki!

tanjam  

član od: 2.9.2002

sporočila: 159

15. nov 2002 7:56

Bojan,ali je meni namenjen http.//www. Tanja

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

15. nov 2002 8:27

Tanja, tisti link je bil mišljen le kot ilustracija tega, kako jaz testo za pico delam Tvoj način je bolj praktičen in ga moram čim prej sprobat. LP Bojan

neznan uporabnik

15. nov 2002 9:59

V odgovor Tortici! Saj ni panike. Mogoče sem malo nerodno odgovorila, ampak nisem mislila nič slabega. Sem dokaj nova uporabnica portala in sem iskala le testo in tako dobila pod ime Pizza le 2 zadetka. Še malo vaje in bo. Drugače pa tudi mene preseneča tole z multipraktikom. Nazadnje ko sem bila na kuharskem tečaju za štruklje, sem bila zelo presenečena, kako brez nežnosti premetavajo kvas, vse skupaj je stalo na prepihu in hladnem, a je vseeno vse vzhajalo kot za stavo. Jaz pa doma skrivam testo na toplem, da ga ja ne bo ujela kakšna hladna sapica. Očitno moramo tudi testu včasih pokazati zobe brez pretirane nežnosti in hitro prične vzhajati. Torej kar brez milosti in vse v multipraktik. Rezultat pa vam sporočim v začetku novega delovnega tedna, ki se ga gotovo vsi že veselimo. Lepo se imejte in dobro kuhajte! Sabina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti