Selekcija fotk

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

tema odprta - 6. jun 2008 12:01 | ogledi: 1.421 | odgovori: 16

Upam, da ste si vsi ogledali tudi selekcijo fotografiranih tort od stane.r

A ne, da je naša stanči ena zelo talentirana lady - imamo eno priorjeno likovno senzibilnost in razume kader, kompozicijo, osvetlitev. Skratka, ne samo, da izdelki plašijo profesionalne konditorje, tudi fotografije so en resen izziv profijem.

Stanči, kot sem že rekla, upam, da se boš še v področju fotografiranja izobraževala, pa da bo Dedek Mraz kupil kakšno dodatno opremo in te stvari...ker, če (ko) se boš enkrat odločila za dodatno fotografsko kariero, takrat bo sky is the limit...

Ker fotografije hrane na Slovenskem niso ravno bog-ve-kaj (razen redkih izjem). Človeku prej zbijejo tek kot obratno....

Anyway, drago bralstvo, imate možnost, da daste kakšen kompliment.

Aja, stanči, če bo slučajno medtem objavljen najin zadnji skupni projekt, bi te prosila, da kakšen uč vrežeš na portal - jaz grem zdajle za štiri dni malo proč od kompjuterja.

Vendelina jr.

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

6. jun 2008 12:13

ker smo izzvani, da damo kakšen kompliment, bi ga jaz podarila Vendelini jr., vedno znova sem navdušena nad njenimi mnenji,komentarji,nasveti in kar je še tega - predvsem nad njenim slogom pisanja in slikovitim besednim zakladom. Lahko rečem,da vedno preberem vsa njena "pisanja", ker se še vedno lahko kaj novega naučim. Seveda pa se strinjam, da je stana res mojstrica in je užitek pogledati njene izdelke. en prijazen dan želim danicak

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

6. jun 2008 12:17

Bilo je že toliko čestitk in pohval da lahko rečem samo BRAVO in PROSIM ŠE.je pa res da ob takih izdelkih, pardon umetnijah dobim manjvrednostni kompleks.Ampak kaj hočemo,prosit Boga naj drugače deli talente? anemona

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. jun 2008 12:23

Anemonči, ne žalosti se zaradi talentov (manjvrednostni kompleksi motijo, škodijo zdravju in lepoti, ergo so odveč), ki jih nimaš, praznuj in časti tiste talente, ki jih imaš. Tko, zdej pa res grem. Vendelina jr.

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

6. jun 2008 12:33

Ja, absolutno..... saj res, samo gledamo in se čudimo..........potem pa, hja verjetno od začudenja na pohvalo pozabimo... katjushka

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

6. jun 2008 12:34

saj se ve da je stana.r prava mojstrica :) ko je njena slika zraven recepta me vedno zamika da poskusim ycrna

SMILE28  

član od: 26.9.2005

sporočila: 215

6. jun 2008 12:49

Ti izdelki so prečudoviti, prava paša za oči - če bi šlo, bi zlezla v ekran in poskusila.... Da o potokih slin sploh ne govorim....... Adijo dieta! Tandem, kar tako naprej. Čestitke obema. SMILE28

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. jun 2008 12:52

Ta ljuba stana.r mi je pred dnevi poslala virtualni kos prelepe cimet& ingver torte z vabilom vred, jaz pa ravno tiste dni nisem prišla do interneta......Ko sem pošto končno odprla, sem bila čisto paf - taka čast samo zame! Doma imam sicer že mini stanin fan club (članici sva s hčerko), lahko ga pa še razširimo. Seveda brez Vendlininih genijalnih domislic stvari ne bi bile pol takšne kot so, vendar pa Stanina izvedba in seveda fotografija to kreativnost postavijo v sfero oboževanega in skoraj nedosegljivega. V glavnem, moja otroka sta se kot malčka včasih od same sreče kar po tleh valjala in tako sem se tisti dan ob tisti sliki na moniorju počutila tudi jaz. Le po tleh se nisem valjala (v javni knjižnici se to nekako ne spodobi, ali ne) mamaF - Mojca

akim  

član od: 10.4.2007

sporočila: 141

6. jun 2008 12:59

Super! Verjamem, da so tudi tako dobre, kot so prijetne za oko. Do zdaj sem mislila, da je stanar profesionalna slaščičarka. Še je upanje zame. Morda pa bi lahko imela kakšen tečaj za članice Kulinarike - ali je bilo že kaj razmišljanja v tej smeri? Lep dan želim akim

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. jun 2008 13:06

Joj, tudi jaz sem stana fun-club. Preko njenih fotografij sem pravzaprav videla, kako lahko dobrote izgledajo, se včlanila na kulinariko in tudi sama začela s peko. Nisem verjela svojim očem. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

unicorn  

član od: 8.10.2005

sporočila: 212

6. jun 2008 13:15

Stana je nadarjena, o tem ni nobenega dvoma. Za fotografijo lahko to trdim še toliko bolj, saj se razlika med njenimi fotografijami in mojimi "zmazki", celo pri istih objektih, meri v svetlobnih letih. Predvsem pa je Stana Človek z veliko začetnico. Torej, Stana, "cmoka velikega". unicorn Sporočilo je spremenil(a) unicorn dne 06. jun 2008 13:19:08

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti