Tuš mobil

BiBaBuBa  

član od: 11.5.2008

sporočila: 62

4. jun 2008 11:09

Začetnica, če zbirate minute z nakupi, je čisto vseeno ali imate naročnino ali vzamete predplačniški paket (na kartico). Na blagajni je samo potrebno zaprositi za aktivacijsko kodo (preden prodajalka zaključi račun, ker se izpiše na računu!!!), jo odtipkati v telefon in potem se vsakega 1. v mesecu minute avtomatsko prenašajo iz kartice na vašo številko. Jaz sem šla na naročnino (tušmobil25), ker sem lahko obdržala staro številko. Vseeno malce prekoračim ta znesek, ker več kličem kot pa pošiljam sporočila, ampak je vseeno boljše kot pa prej, ko sem bila pri debitelu. Nikoli mi ni uspelo pridet pod 40 €. Še en nasvet za vse tušmobilovce: tisti, ki še ne veste - poraba minut se preverja tako, da odtipkaš *123# in tipko kliči. Velja tako za predplačnike kot naročnike. Lep dan vsem! BiBaBuBa

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

4. jun 2008 12:16

na simobilu sem ze od samega zacetka in to vseskozi zelo zadovoljna. Sicer pa ima simobil tudi opcijo mobilni in stacionarni, za nekaj malega mesecne narocnine, lahko klices precej ceneje. Partner narocnina je cenejsa, hkrati pa prinasa tud sam racun popuste na porabo in na partner bonus.Skratka, ostajam zvesta simobilu vida70

Stentor  

član od: 19.1.2008

sporočila: 84

5. jun 2008 0:45

Kolikor sem jaz spremljala zadevo v medijih je pri tušmobilu velik problem to, da nima sklenjenih pogob za gostovanje. Klicanje znotraj države in ven iz nje je pač tako kot je, kar se tiče roaminga je (bilo) pa tako: 27. septembra 2007 so bila na voljo gostovanja v naslednjih državah za predplačnike: SMS: Avstrija, Bosna in Hercegovina, Bolgarija, Hrvaška, Madžaska, Poljska, Turčija dohodni klici: Avstrija, Bosna in Hercegovina, Bolgarija, Hrvaška, Madžaska, Poljska, Turčija klici v Slovenijo le na Hrvaškem in Madžarskem (za naročnike bo na voljo tudi v Avstriji, BiHu, bolgariji, Poljskem in Turčiji) GPRS: še v nobeni državi Samo je pa že nekaj časa od takrat, mogoče (verjetno) so kaj popravili... Stentor Sporočilo je spremenil(a) Stentor dne 05. jun 2008 00:49:57

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

5. jun 2008 7:25

BiBaBuBa lahko zaprosiš da ti zmanjšajo število sporočil in povečajo minute .Lp. golubić

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

5. jun 2008 8:15

Jaz sem Debitelu mesečno plačevala okoli 80 Eurov, pa nisem toliko klicala. Sedaj sem že nekaj časa pri Tušmobilu in za 25 €/mesečno kličem več. Okoli signala nimam pripomb, niti problemov. Tudi pri nas občutno privarčujemo odkar smo pri Tušmobilu.

lena70  

član od: 8.3.2008

sporočila: 61

5. jun 2008 10:19

Mene pa zanima, če je možno staro številko tudi na predplačniškem paketu obdržati, ali moraš skleniti naročniško razmerje? Pa še to, kakšne so cene telefonov, če kdo to ve. lena70

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

5. jun 2008 10:32

lena70 je napisal/a:
Mene pa zanima, če je možno staro številko tudi na predplačniškem paketu obdržati, ali moraš skleniti naročniško razmerje? Pa še to, kakšne so cene telefonov, če kdo to ve. lena70
vtipkaj v google tusmobil in bo vse jasno :) vida70

BiBaBuBa  

član od: 11.5.2008

sporočila: 62

5. jun 2008 11:44

golubić, hvala za informacijo. Za to opcijo sploh nisem vedela, vem pa, da se dajo dokupit samo minute. Kje pa lahko storim to? Najbrž tam kjer sem sklenila naročniško razmerje? lena70, spodnji link je zate: http://www.tusmobil.si/index.php?option=com_content& Se mi pa zdi, da pri predplačniškem paketu zraven ni telefonov, so samo pri naročnini, dobijo pa se že za 1€ (odvisno od vrednosti paketa). BiBaBuBa

ally82  

član od: 2.10.2007

sporočila: 91

5. jun 2008 19:59

Hm! Sama se zanimam za najbolj ugoden naročniški paket (do sedaj sem imela predplačniški paket pri simobilu). Vidim, da je res najbolj ugodna varianta tušmobil. Ker imajo vsi v moji familiji simobil, me zanima podatek (ga ne najdem nikjer) koliko pa stane klic bodisi iz mobitela ali simobila, v omrežje tušmobil. Za vsak podatek bom zelo hvaležna? Hvala »The scary part about human stupidity is not how dumb an average person is, but the fact that, by definition, half the population is even dumber than that!«

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

5. jun 2008 23:01

hojla ti si glede na paket ki si ga izbereš zakupiš število minut,in je potem vseeno če kličeš na si mobil al pa na stacionarca!ne vem pa koliko je minuta pogovor ko te zakupljene minute porabiš. lep večer
ally82 je napisal/a:
Hm! Sama se zanimam za najbolj ugoden naročniški paket (do sedaj sem imela predplačniški paket pri simobilu). Vidim, da je res najbolj ugodna varianta tušmobil. Ker imajo vsi v moji familiji simobil, me zanima podatek (ga ne najdem nikjer) koliko pa stane klic bodisi iz mobitela ali simobila, v omrežje tušmobil. Za vsak podatek bom zelo hvaležna? Hvala »The scary part about human stupidity is not how dumb an average person is, but the fact that, by definition, half the population is even dumber than that!«
balea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti