Končno toplo

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. jun 2008 13:36

Katka, oktobra je v Turčiji tudi lepo. Ni več vroče, pa cene že močno padejo.

Na izlet ti priporočam Kappadokijoc - 2 dnevni, pa Pomukkale ki je lahko 1 dnevni ali pa 2 dnevni. Lepo se je tudi en dan popeljati z ladjico po reki Manvgvat na iliv reke v morje in se tam okopati v slano-sladki, toplo-mrzli vodi, ob povratku pa fish piknik  na ladji, pa ogled znamenite in čudovite đamije ob reki Manavgat, tam je še čudoviti stari bazar....

Mi vsako leto vzamemo renta-car za kaki dan ali dva in gremo p o svoje. Lani je bila cena na dan 25€ +benzin. Lani smo se popeljali v Adano, 200km oddaljeno pomorsko, kmetijsko mesto, ki NI turistično. Cene tako nizke, da smo ostali brez teksta, kebab pa božanski, domač. Mislim, da smo mi bili prvi in edini turisti, ki so tam z domačini jedli kebab, hehe

Skratka, nepozabno. Aja, pa na šišo ne pozabi iti ( vodno pipo)

Mi gremo v Alanyo v hotel Artemiss Princes all.

Kyara

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

17. jun 2008 14:22

Notudi zdaj bi bilo najbolje da gremo v bundah na morje.Saj vem da je dobro da zamenjamo okolje ampak halo da me pana morju zebe to je pa le preveč. mark5

Sarit  

član od: 16.6.2008

sporočila: 3

17. jun 2008 14:31

Robida :D s ket a si? Sarit

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

17. jun 2008 16:32

Mamamia, te bom prijela za besedo, ko bo aktualno... Za letos oktobra imamo že (spet) London na programu, tudi me se vračamo na kraj zločina, he he... Potem naslednje leto Barcelona (sem pred par dnevi gledala  ful poceni karte iz Trsta - 230 EUR za vse tri), potem bosta pa že dovolj veliki, da si bomo lahko privoščile NY same... Joj, mam sršene v riti...

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti