Piknik za poroko???

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. maj 2008 7:11

kobra, jaz imam že obljubo župnika za Triglav, samo ženina ni na vidiku. Se nikamor ne mudi, tudi župnik je še mlad. Loni Makaroni [rozica]

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

28. maj 2008 8:24

kobra 1 je napisal/a:

to bo pravzaprav test za mojega izvoljenca, da zmore kaj več kot kot samo tipkanje po daljincu

kobra 1

Brez skrbi, saj te sposobnosti menda razvijejo šele po poroki

matilda

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. maj 2008 10:08

Okej, če bi rada imela res odbito veselico, zakaj nimate piknika v podljubeljskem adrenalinskem parku, kjer je zraven gostišče in vse ostale atrakcije....? Vendelina jr.

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. maj 2008 12:17

ibiza je napisal/a:
Odlično, hvala! Zdej pa že ne veva več glede datuma pa dnarja (bo treba tastar avto zamenat zgleda. Ma ne vem več....Sm že mal napet... pero
Da se vrnem spet k vprašanju....pero, ne se preveč obremenjevati z denarjem, če se želita poročiti, se pač dajta v okviru vajinih finančnih zmožnosti. Sploh ni toliko pomembno razkošje kot družba, ki bo z vama, kot sem že prej napisala. Tudi midva sva se (1.) vzela še v študentskih letih, ko sva imela majhnega otroka, jaz sem bila seveda brez službe, imela sva star razmajan avto, poleg tega pa sva še zidala. Ampak, če človek verjame da bo denarja dovolj, dela na tem in misli pozitivno, se bo denar tudi pojavil. Pri nama je bilo tako, da takrat ko sva bila najbolj na psu, ko skoraj za kruh nisva imela, se je že kje pojavil nov vir, pa je šla stvar naprej. katjushka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

28. maj 2008 13:26

O pozdravljen Ločan - lepo, lepo...

Če ti je všeč se pozanimaj tu:

http://www.pri-marku-porenta.si/Ponudba_pikn

vem, da se tu dobro je;

slišala sem, da so se imeli super tudi pri Arnolu, sicer so imeli cartening- verjetno bi lahko poleg imeli najet še bazen (to se meni zdi super)

Letos aprila smo imel v športnem parku Ribno (pomoje da se tk reče) 50. letnico. Ful je prostora za igrat itd., mize so not in zunaj.

Je pa soseda enkrat pravla, da so imel super ohcet nekje na dolini, da je bilo zelo sproščeno in da ji je blo všeč. Lahko vprašam.

katti

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

28. maj 2008 13:28

A ja. Kaj praviš- a bi bil vesel take torte, kot sta jo naredili Pitončica in Stana

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti