Piknik za poroko???

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

23. maj 2008 14:54

Ognjič je napisal/a:

Ooooopaaalaaaaa....da se slučajno ne obeta kakšna kul slo zadeva tam v Novosibirsku v času popolnega sončnega mrka?????

Ognjič [vrtnica]
...ideja pa je dobra.. K

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

23. maj 2008 15:20

Tudi jaz sem velika pristašica piknika. Ko se bova poročila, bom naredila tako, da bo na poroki in na slavnostnem delu samo peščica ljudi (res najožji), potem pa bo ena ogromna fešta za vse tiste, ki bi jih želela pozdravit in vsem skupaj povedat, da sva se pač poročila. Če jim ideja ni všeč, jim ni treba prit, a ne?

Drugi razlog, zakaj ne bi imela velike poroke pa je ta, ker me razjezi, da se eni ubogi ljudje čisto znebijo denarja zato, da lahko drago in predrago plačajo ansambel, sorodstvo (ki pa danes ne pleše več na narodnozabavno glasbo) pa gre raje ven, da se bo pogovarjalo, ker je v dvorani "preglasno". Hvala lepa za rože! Na pikniku pa bodo vsi imeli priložnost jest, pit, kadit, se zabavat, plesat, se igrat in se fino imet. A ne? Lp, marjana

jana1

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

23. maj 2008 15:40

Uf, grem včer spat pa si mislem, pa sej ne bo noben odgovoru. Pridem dons iz službe- pa sporočil de se je blo treba kr dol usest! Odlično! Uglavnem tkole. Sem moški, z mojo sva skupaj 9 let, mava dva nadobudneža, pa tamalo nesemo naslednji mesec h krstu, pa sem mislu da bi se pa spotoma še poročila... Itak noben od naju ni za te klasične fore pa ceremonije, oba bi najrajš vidla, da sploh noben ne bi vedu, da se bova tud poročila, itak bo pa po krstu piknik- torej dve muhi na en mah! Zdej se mi največji problem zdi, kaj, kako, kje, s kom... Gostov nebi obremenjeval, zelo daleč se tud nebi vozil, pa še mal pozno je za kakšno rezervacijo, a kako??? Ma kdo kakšno kokkretno idejo KJE? Pa morm rečt da sem prov vesel tehle vaših sporočil. HVALA!!! lp pero

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

23. maj 2008 15:41

Jana1, točno to sva se zjutraj z mojo pogovarjala... pero

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

23. maj 2008 16:42

Če še poveš, od kod si, ti še s krajem pomagamo. V MB je nekaj krasnih krajev za piknike, samo po pisavi (ker pišeš kot govoriš, vsaj pretežno), te umeščam nekam v osrednjo Slo...

 

zadevo malce poenostaviš in daš recimo kozlička in odojka peč v pekarne, ti dostavijo že narezane. Okoli zelenjave in prilog se malo zabavata sama, saj lahko vse dan prej prirpravite, piknik krožnike in jedilni pribor daš na mize, pa večje plastične kozarce in to je to (ob kozarcu nastavi debel flomaster, si naj vsak ime napiše, pa ne bodo iskali vsake svojega...). Ker če misliš vse v lastni režiji,potem je najbolje vse anrediti čim bolj enostavno.

 

Malo okrasite prostor, nekaj pisanih balonov in trakov in bal se lahko začne.

 

Če pa rabiš ideje za hrano, je Kulslo pravšnji naslov....

 

Mamamia

 

 

mamamia

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

23. maj 2008 16:52

Imaš prav - Škofja Loka. Še iščem prostor in tehtam variante... pero

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

23. maj 2008 17:59

Jaz poznam tudi en par, ki sta imela krst in poroko skupaj. Pa še noben ni vedel za poroko. Dobra ideja! Jelenckova

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

23. maj 2008 18:11

A je morda blizu cerkve, kjer bo krst, tudi gasilski dom? Gasilci imajo običajno priemren prostor in vso potrebno opremo (beri infrastrukturo) za dober piknik, pa klopi, mize, stole. Verjetno še kakkšen prostor, da se umaknete pred dežjem, če bi vam grozil na dan piknika...

 

Vsaj pri nas v MB je tak prostor od gasilskem domu, ki ima zunaj še pokrit šank in je bila tam že vrsta pravih, pristnih veselic in tudi družinskih piknikov. Pa še poročno koračnico jih naplemplaj, da ti zaigrajo...

 

Zadnje dni sem malo na hece, tile budistični menihi, ki so že 14 dni v MB, pozitivno delujejo....Mamamia

mamamia

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

23. maj 2008 18:17

meni je pa tam malo višje od Škofje loke zelo lepa Soriška planina,če je kje v bližini piknik plac ne vem,ampak je veliko prostora,narava,.... anaeva

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

23. maj 2008 18:25

Ah tale "gasilc" je pa čist v centru kraja (beri vasi oz. arih hiš) pa se glih nebi tam spremlajal... Pa tem domačinom sline cedil... lp pero

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti