Piknik za poroko???

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

23. maj 2008 21:55

V Hosti ima Darja bar fajn piknik plac s kozolcem (pri avtohiši Lušina). Lp in veliko sreče menci

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

23. maj 2008 21:58

Piknik prostor, pri jezeru v Hotavljah. Ne vem sicer kdo je lastnik, lahko pa se tja odpeljete na nedeljsko kavico in se pozanimaš.

kobra 1

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. maj 2008 5:56

Glede na to, da imam za sabo že 2 (lastni) poroki (tukaj je treba poudariti, da z istim pripadnikom nasprotnega spola), najprej civilino, čez 5 let pa še cerkveno varianto, ti moram povedati, da je čisto vseeno, kje je poroka, pomembno je le, kdo je tam. 1. smo imeli cca 25, 2. pa cca 50 povabljenih in ta druga številka je zame zgornji limit. Če bi se danes spet odločala (tukaj bi marsikdo od mojih najbližjih zavil z očmi v smislu: pa ne že spet!!!), bi izbrala piknik: kdor naju spoštuje, spoštuje najine odločitve in tak se bo udeležil najinega slavja, ne glede na to, kje je..... drugi pa odkrito (tako bolj med nami) niti ne rabijo priti, ker bi samo kvarili vzdušje.... Pred kratkim sem bila na pikniku blizu Slov. Bistrice, kjer sem bila nad prostorom (tam bi lahko gostili krepko preko 100 ljudi) in tudi njihovo postrežbo v smislu ruskega bifeja (ki je verjetno opcija) precej navdušena.... pokrit šotor, mize, poleg velik prostor za ruski bife in skrinji za hladno pijačo, poleg prostor za kak ansambel in tudi za plesat, pa tudi nogometno, odbojkarsko in tenis igrišča imajo, možnost za tuširanje, če bi se kdo za kaj takšnega odločil... Če bi se temu dodalo kakšne balone, trakove in podobno poročno dekoracijo ter na mize prte in kakšen šopek (lahko tudi travniških) rož, bi lahko izpadlo prav lušno prizorišče za poročno slavje. Jaz bi se dogovorila, da toplo hrano pripravijo tam, hladno pa sama prispevam.... S seboj bi vzela kakšno žogo, pa dobrega animatorja (lahko je tudi član ansambla), ki bi vse skupaj gor držal.... fino je, če je to nekdo, ki vas vse dobro pozna, da zna vključit tudi kakšno (smešno) posebnost povabljenih. Ta zadnji se je izkazal za sila pomembnega na takšnih dogodkih, saj je od njega veliko odvisno kakšno bo vzdušje. ......pa želim vama, da bi skupno življenje teklo čim bolj po vajinih načrti, ob startu in tudi naprej.... katjushka

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

24. maj 2008 18:55

Po eni strani malo daleč, čeprav mi itak ne ustreza, da bi se pol celo noč dogajal... Kakšen kontakt? pero

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

24. maj 2008 21:01

moji prijatelji so za malo dlje najeli kar avtobus,saj so trenutno kazni kar velike,pa tudi starejši se malo težje kam zapeljejo,.. imeli so tudi nekako kar določeno uro,kdaj bo konec in ker so se vsi strinjali so tudi skupaj zaključili,saj se zelo rado zgodi,da nekateri nimajo časovnih omejitev in so včasih predolgi,,,,,, anaeva

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. maj 2008 21:12

ibiza, če si imela v mislih moj predlog, ti pošiljam link: http://www.gostisce-irsic.com/default.php Drugače pa, morda je res malce daleč, vendar je do Slov. Bistrice avtocesta, potem pa je še do tja cca 3 km.... katjushka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

25. maj 2008 8:51

http://kulinarika.net/baze/lokali_podrobno.asp?ID=2 tudi jaz limam enega z kulinarike,sicer so podatki bolj starejši,ker mediranska kuhinja je po mojem že mimo,...raje poklii,.. imajo vellik vrt,piknik prostor,,naročijo šotor,če je dež,....ali pa koristite notranje prostore,... če imate športnike se lahko razgibajo,kolesarijo,lovijo ribe,...... anaeva

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

27. maj 2008 19:42

Odlično, hvala! Zdej pa že ne veva več glede datuma pa dnarja (bo treba tastar avto zamenat zgleda. Ma ne vem več....Sm že mal napet... pero

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. maj 2008 21:20

Jaz bi se poročila v planinski opremi na vrhu Nanosa, žurka bi bila pred planinskim domom. In v družbi prijateljev, ki mi kaj pomenijo, ne pa žlahte do 10ega kolena. Drugače sem pa bila na že nešteto porokah, a najbolj sem si zapomnila ravno tako piknik varianto, sicer ne pri nas, ampak edina, ki mi je bila dejansko všeč. Ceremonijo smo spremljali na zelenici za hišo, po koncu le-te je vsak zagrabil svoj stol in ga nesel tja, kjer mu je bilo všeč, ne pa strogo predpisan sedežni red. Samopostrežna večerja, super... Skratka, nepozabno. Ne samo za mladoporočenca, ampak tudi zame. Ibiza, to naj bo nepozaben dan za vaju, ne pa samo živciranje in preverjanje detajlov. Prepustita se raje ljubezni in čustvenemu pomenu poroke, ne pa formalno skoraj predpisanemu vedenju. Loni Makaroni [rozica]

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

28. maj 2008 6:50

 Loni, v naslednjem življenju tudi jaz tako nekako, le malo višje. Tam okoli 4000 m, če bom le kakega matičarja spravila gor.

to bo pravzaprav test za mojega izvoljenca, da zmore kaj več kot kot samo tipkanje po daljincu

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti