Ja vse pa res ne more reševat policija ljudje sami bi morali biti toliko osveščeni da na hitro ponujen denar res nima nobene osnove.


mark5
Pozor ,goljufija
pozdravljeni
bila sem ogoljofa pred 4,5 leti -tip vzel denar in dobesedno izginil
prijavila sem ga in danes vam ponosno povem ,da sem dobila vrnjen denar
tako ,da še nekdo nekje dela in se pobriga za nas ta male ljudi
lp
harmonika
| harmonika je napisal/a: |
| pozdravljeni bila sem ogoljofa pred 4,5 leti -tip vzel denar in dobesedno izginil prijavila sem ga in danes vam ponosno povem ,da sem dobila vrnjen denar tako ,da še nekdo nekje dela in se pobriga za nas ta male ljudi lp harmonika |
pozdravljen marko
jaz sem prijavila na tržni inšpektorat in potem so naprej vse posredovali tam ,nato so me še poklicali iz policijske postaje ,da sem podala podatke ,nato je šlo na sodišče in sedaj po tolkih letih sem dobila denar nazaj
želim ti čimveč sreče in ne oklevaj samo podaj prijavo
lp harmonika
harmonika
Dobila sem obvestilo iz UE, kjer piše, da so z dnem 1.9.2009 Franca Harca izbrisali iz seznama zavezancev, ki opravljajo dopolnilno delo.
Če imamo kakršenkoli zahtevek do njega, ga bo potrebno reševati pri pristojnem sodišču.
Nekaj pa je le zaleglo ....
Če kdo tipa najde oglaševat, naj tu napiše poročilo. Bomo šli v akcijo.
F r i n a
Pozabila sem napisati, da imam tako dober občutek....
F r i n a Čestitam, frina. Mamamia
mamamia
Bravo, frina.Ne samo za tole, tudi za vse ostale nasvete!
kozamurnik
Frina
! čestitke!
Čestitam za vztrajnost!
ursula-ce
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
