Dopust v sukušanu

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

tema odprta - 24. apr 2008 7:47 | ogledi: 2.657 | odgovori: 7

Na vas se obračam z nekulinarično temo, vendar upam, da tako , kot vedno, mi boste pomagali.

Zanimam se , če je že kdo, verjetno da , preživel dopust v Sukošanih . Predvsem se zanimam , kakšne so plaže (zaradi otrok), kakšno je mesto... predvsem me zanimajo vaše izkušnje. Dopust bomo preživeli v apartmaju, katerega še iščemo.

lp

STANEJ

tamt7  

član od: 17.12.2006

sporočila: 26

24. apr 2008 8:00

A to misliš Sukošan pri Zadru? tamč

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. apr 2008 8:21

Moja mama hodi tja že leta k družinskim prijateljem, je vsakič znova navdušena.

Loni Makaroni

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

24. apr 2008 8:27

Ja Tamt 7 tega mislim. lp STANEJ

bluoka  

član od: 21.8.2007

sporočila: 42

24. apr 2008 9:14

Sukošan obožujem že iz otroških let, ko sem tja hodila s starši. Zdaj že tretje leto (tudi letos) skupaj z družino letujem tam in mislim da se ga ne bomo tako hitro naveličali. Plaža za otroke je odlična. Delno je mivka, po kateri otroci radi kopljejo. Morje in voda fantastično, v vodi mivka, plavaš lahko 200 m od obale pa se še vedno lahko postaviš na noge. Naselje je staro, prijetno, ima dušo (če razumeš kaj hočem povedati). V bližini je Zadar (mislim da je ca.7km stran), kjer občuduješ fantastično vzdušje dalmatinskega mesta, obiščeš morske orgle in še veliko tega. V Zadru imaš tudi veliko trgovskih centrov (Mercator, Interspar...), kjer so cene enako kot pri nas, ali pa še nižje. Tako da mi ne vozimo dol nobene hrane več, razen kakšno pijačo. Skratka, jaz sem v Sukošan zaljubljena. Upam da bo tudi tebi všeč, če se boš odločil/a preživeti dopust tam. bluoka Sporočilo je spremenil(a) bluoka dne 24. apr 2008 09:40:44

tutifruti  

član od: 21.10.2005

sporočila: 151

24. apr 2008 9:45

Jaz tudi še iščem dopust, pa bi rada vprašala, če je tam primerno tudi za kolesarjenje.(rekreativno) So mogoče kakšne kolesarske poti in hotel kjer bi se lahko nastanila. tutifruti

tamt7  

član od: 17.12.2006

sporočila: 26

24. apr 2008 9:57

Nekoč smo imeli v Sukošanu vikend, tako da sem tam v otroštvu preživela ogromno časa in imam zelo lepe spomine nanj. Zdaj že dolgo nisem bila tam, zato kakšnih svežih informacij ne morem povedat. Plaža za otroke je super kot je že bluoka napisala - v morju je mivka in precej daleč od obale je plitva voda, tako da je res super za igranje. Mestece je majhno in prijetno, nam ni bilo nikoli dolgčas, saj se je zmeraj kaj dogajalo (sicer ne vem kako je zdaj); je pa v bližini Zadar, ki je zelo lepo starinsko mesto in se splača kdaj sprehodit po njem in si ga ogledat. Naselje se nadaljuje na nekakšen polotok, kjer je na skrajni točki tudi lepa kamnita plaža (mi smo ji rekli na špici) - tam je ponavadi manj ljudi, voda je pa hitro globoka (je pa tudi za otroke lahko prijetna sprememba). Mislim, da je kraj dobra izbira za dopust z otroki in da se boste imeli lepo. Lep dopust! tamč Sporočilo je spremenil(a) tamt7 dne 24. apr 2008 09:58:17

bluoka  

član od: 21.8.2007

sporočila: 42

24. apr 2008 12:25

tutifruti je napisal/a:
Jaz tudi še iščem dopust, pa bi rada vprašala, če je tam primerno tudi za kolesarjenje.(rekreativno) So mogoče kakšne kolesarske poti in hotel kjer bi se lahko nastanila. tutifruti
Jaz in mož z veseljem kolesariva po okolici Sukošana, za otroke pa ni najbolj primerno, ker je cesta bolj prometna. Razen če se voziš izključno po samem naselju, tam je pa ok. Pa meni je fajn, ker je bolj ravnina. Hotelov pa v Sukošanu ni, kar je meni osebno všeč, ker ne kvari vzdušja domačnosti. Se pa da najti kakšen apartma, kjer ti ponujajo tudi polpenzion ali polni penzion. Lp bluoka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti