Simobil

snezinka  

član od: 3.2.2008

sporočila: 60

tema odprta - 15. apr 2008 18:33 | ogledi: 1.889 | odgovori: 17

kakšne izkušnje imate z simobilom,kaj pa ta orto smart, ki je pol leta brez naročnine?

snezinka

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

15. apr 2008 18:47

Pri nas simobil nima signala, tako da nimamo izkušenj in kot kaže jih še lep čas ne bomo mogli imet. Smo pač nekje bogu za hrbtom E.

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

15. apr 2008 18:48

Mi imamo z simobilom dobre izkšnje.Smo pa pri njih že dalj časa tako,da tega pol leta brez naročnine nismo koristili.Koristili pa pol leta polovično naročnino.Imamo vsi trije njihove telefone.Sama imam naročniško razmerje zase in tamalo,partner pa pač zase.Zdi se mi,da imajo kar veliko izbiro telefonov po dokaj ugodni ceni.Sem pa že od večih slišala,da so pri simubilu zelo zadovoljni.Pazi pa glede pokritosti.Nam lovi dobro,ampak kadar grem domov se nam pa takoj hrvaško omrežje vključi,vendar se to dokaja tudi .svakinji,ki ima mobitel.Boš pa mogla biti njihov naročnik minimalno dve leti.Telefon boš brez doplačila lahko zamenjala pet mesecev pred iztekom pogodbe s tem pa se ti naročnina avtomatsko podaljša.Nam ni žal,da smo pri njih,kadar pagrem k mami mi je pa itak všeč,da smo za vse nedosegljivi.Slišala boš vrjetno več mnenj tako pozitivnih kot negativnih,sama pa se boš najbolje odločila.Upam,da sem z svojim mnenjem kaj pomagala.l chappy

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

15. apr 2008 18:57

Na simobil sem z mobitela prešla pred letom in pol, pa sem ful zadovoljna. Ker se veliko slišim z mamo, ki ima še vedno mobitel, sem vzela tudi opcijo mobilni (ki stane dodatnih mislim da 2€ na mesec), pa se mi zelo splača. Pri mobitelu je bila mesečna položnica 8-10.000 SIT vsak mesec, če sem bila v tujini seveda več, sedaj pa v povprečju slabih 15€. Pa nisem nič zmanjšala uporabe gsm-a, isto kličem, pišem kot prej. In tudi med prijatelji in sorodniki jih gre vedno več na simobil. Nisem še zasledila, da mi kje ne bi lovil, edino pri babici na vikendu v dnevni sobi ni signala, moraš pač na balkon. Tudi to brez naročnine je super, čeprav brez naročnine si samo če vzameš nov gsm. Sestra sedaj koristi to in ima računa 5€ vsak mesec, pa je non stop na telefonu. *Alisha*

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

15. apr 2008 20:17

res je, da nekje Simobil ne vleče, Mobitel pa (npr. na smučišču Soriška planina). So pa tudi luknje, kjer nič ne vleče. Pri meni je pri prehodu na Simobil odtehtala težja denarnica na koncu meseca. Kar pa se tiče orto smart paketa, moraš pogledat, kaj rabiš oz. kake pogovore opravljaš in koliko, potem pa se odločiš za paket. Preglej tudi cene tefefonov, ki so različne glede na paket. Mateja tejča

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

15. apr 2008 20:59

Pri simobilu sem ze od leta 2000, ko je prisel ven najbolj ugoden paket takrat- Pomlad (danes pa smart II). Za klice v simobilovo omrezje tako ze vsa leta placujem po starih 5 sit/min, z opcijo mobilni ( 2 eur narocnine na mesec) pa imam klice v ostala mobilna omrezja po starih 22 sit /min ( ma se mi ne da preracunavat v eur). Zdaj pa bom dala vklopit se opcijo stacionarni, glede na to, da doma nimamo vec stacionarnega telefona, saj je bila ze sama narocnina precej oderuska ( okoli 15 eur za ISDN). Na mesec opravim res veliko klicev, pa redkokdaj prilezem cez 25 eur. Res nimam nobenih pripomb, tudi kadar rabis pomoc, so zelo prijazni. To, da pa pac nekje ni signala, pa vzamem v zakup. Tam kjer ga jaz najvec rabim dela bp. Vsake 2 leti, predno mi potece pogodba, dobim na dom novo pogodbo, na kateri imam dve opciji, ali koristim "bon" pri pogovorih in narocnini ( do zdaj je bilo to 20000 sit, letos bo prvic v evrih), ali pa imam na razpolago kupit res dober aparat po izjemno nizki ceni. Dvomim, da je sploh kaksen bolj ugoden ponudnik od simobila. Tako da snezinka, predlagam, da poklices na simobil, ali pa se oglasis kar v kaksnem njihovem centru in ti bodo svetovali. vida70

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

15. apr 2008 21:20

Mi smo na Tušmobilu in mislim, da ugodnejšega trenutno ni.

jasna

snezinka  

član od: 3.2.2008

sporočila: 60

15. apr 2008 21:20

sem se že odločila,vzela bom smart 20 snezinka

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

15. apr 2008 22:05

jasna1, primerjaj cene simobila in tusmobila, pa bos vidla, da si se ustela vida70

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

16. apr 2008 5:22

Ljudje so glede Simobila še vedno preveč skeptični. Tudi sama sem bila... 2 uri, preden sem podpisala pogodbo za podaljšanje naročnine z mobitelom se je prijateljica vozila "po riti in glavi", da bi me prepričala, naj grem raje k Simobilu. Nikoli mi ne bo žal, da sem jo poslušala. Brez, da bi pazila koliko klicarim imam skoraj polovico manjši račun kot prej. Da ne govorim o SMSjih, ki jih včasih pošljem tudi 50 na dan  Za 5sit na sms se pa res ne bom sekirala. Velikokrat tudi sama zdaj rečem, "zakaj so ljudje tako trapasti, da ne dojamejo teh prednosti Simobila". Po svoje pa je v bistvu to še bolja- če bi šli vsi k Simobilu, bi le-ta hitro spremenil cenik in spet bi bili na slabšem. Zato vsaj vam na KulSlo lahko svetujem- SIMOBIL JE RES ZAKON!

Lep dan in veliko se smejte

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

16. apr 2008 6:02

Če je zakon, ne vem, ampak vsekakor je boljši kot mobitel. Vsaj račun tako pravi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti